Radyatör tıkayıcı hakkında

corsabb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aracım su eksiltiyordu bende ustaya götürdüm. Usta radyatörün hortumlarından kaçak olduğunu söyledi kelepçeleri değiştirdi birde radyatör tıkayıcı koydum dedi aracım LPG'li bunun bir zararı olur mu?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Üründen ürüne değişir. Eğer bu kullanılan ürün devri daimi kilitleme ihtimali ve aynı zaman da blok tıkanmasına neden olabilir. Ama olmaya da bilir şans işi. Araç Eski ise en güzeli Radyatör değişimidir.

corsabb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üründen ürüne değişir. Eğer bu kullanılan ürün devri daimi kilitleme ihtimali ve aynı zaman da blok tıkanmasına neden olabilir. Ama olmaya da bilir şans işi. Araç Eski ise en güzeli Radyatör değişimidir.

2000 model corsa B. Şimdilik kullanayım bakalım nolacak

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
16 yaşında bir araç her zaman kullanıcı aracın yaşını dikkate alması gerek durmadan sıcak soğuk ile bire bir karşı karşıya kalan parça o yüzden bazı parçalar da değişim bana göre artı. Hayırlısı diyelim.

corsabb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
16 yaşında bir araç her zaman kullanıcı aracın yaşını dikkate alması gerek durmadan sıcak soğuk ile bire bir karşı karşıya kalan parça o yüzden bazı parçalar da değişim bana göre artı. Hayırlısı diyelim.

Birde hocam karter muhafaza yok aracımda alsam mı ? Önemli bir parça mıdır?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Birde hocam karter muhafaza yok aracımda alsam mı ? Önemli bir parça mıdır?

Tercih meselesi benim aracımda da yok. Şahsen bana pek lazım da değil çünkü o parça aracın altını bir yere gelmesi durumun da koruma birde sanırım kaza da filan aracı korumak için gerekli mi? Bana göre değil.

sheva77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aracım su eksiltiyordu bende ustaya götürdüm. Usta radyatörün hortumlarından kaçak olduğunu söyledi kelepçeleri değiştirdi birde radyatör tıkayıcı koydum dedi aracım LPG'li bunun bir zararı olur mu?
Arkadaşımın aracı bu tıkayıcı yüzünden su kaynattı!Peteklerin içinin çoğu yerini tıkamış!!kesinlikle uzak durun!!

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tür radyatör onarıcı tozlar genelde kandırmaca, bildiğim kadarıyla Corsa B lerde radyatör yolları Z şeklinde ve şişlenemiyor, siz yinede bir sorun. Benim tavsiyem aracınızın hararet göstergesini sık kontrol edin 100 ün üzerinde çokça dolanıyorsa riske girmeyip yeni bir radyatör alın. Motor hararet görürse masrafı yüksek olur.

corsabb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tür radyatör onarıcı tozlar genelde kandırmaca, bildiğim kadarıyla Corsa B lerde radyatör yolları Z şeklinde ve şişlenemiyor, siz yinede bir sorun. Benim tavsiyem aracınızın hararet göstergesini sık kontrol edin 100 ün üzerinde çokça dolanıyorsa riske girmeyip yeni bir radyatör alın. Motor hararet görürse masrafı yüksek olur.

şuan için 93 94 oluyor fan açıyor 90a geri düşüyor. su seviyesinde bir azalma yok . Sürekli kontrol altında tutacağım harareti teşkkürler.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Würth marka olandan kullandım bi dönem sıvı idi toz değil baya iş görmüştü

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi