radara girdimm!ne yapıyımm!

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar pazar günüü dudulludan köprü yoluna girdimm!farkında olmadan ufaktan gazlamışımm!ileride altunizadeye gelmeden mustafa kemal köprüsünün altında otobanda ters yöne doğru durmuş radar arabası vardıı!arabayı fark ettğimde hızım 185 felan vardıı!bende zaten girdiysek girmişimdir düşüncesiyle hiç gaz kesmeden devam ettim!ileride radarı çevirmesi vardııı ve beni çevirmedilerr!acaba neden?anlayamadım!daha sonra eve cezayı yollarlarmı acabaa!ceza kesilip kesilmediğini nasıl öğrenebilirimm!aramızda polis memuru arkaşlar felan varsa cezanın olup olmadığını öğrenebileceğimiz yardımcı olurlasa sevinirimm!bide ceza gelirse kaç paradırrkii?

AxarayLiaLp

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
O kadar Hizli Girmissin ki Radar Seni gormemiş Bile :D İşin Sakasi eger ceza gelecek olursa direk adresinize Gelir Gidipte Bir yere sormana gerek yok

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelirmikii:confused:gelirse ne kadar gelir:confused:gelmeme ihtimali varmııı:confused:

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internetten bi sorgula istersen

AxarayLiaLp

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hız ölçen teknik cihaz veya çeşitli usullerle yapılan tespit sonucu hız sınırlarını yüzde ondan yüzde otuza kadar aşmak, (yüzde otuz dahil) Uymayanlara 108 YtL...

Hız sınırlarını yüzde otuzdan fazla aşmak 222 YtL.
Not : ALINTIDIR
Kaynak: Trafik ARaştirma Merkez Müdürlüğü...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer sen kontrol noktasından geçtiysen sorun yok eve fln gelmez büyük ihtimal sen geçerken başka arabalarla uğraşıyorlardı.

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer sen kontrol noktasından geçtiysen sorun yok eve fln gelmez büyük ihtimal sen geçerken başka arabalarla uğraşıyorlardı.
yok yok radara girdim ve ileride çevirmesi vardııı!

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hız ölçen teknik cihaz veya çeşitli usullerle yapılan tespit sonucu hız sınırlarını yüzde ondan yüzde otuza kadar aşmak, (yüzde otuz dahil) Uymayanlara 108 YtL...

Hız sınırlarını yüzde otuzdan fazla aşmak 222 YtL.
Not : ALINTIDIR
Kaynak: Trafik ARaştirma Merkez Müdürlüğü...
çok teşşekkür ederim arkadaşım saol!sanada zahmet verdik!

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genel olarak radar cezaları,araç sürücüsü durdurularak uygulanır.büyük bir ihtimalle siz radar cihazı başındaki görevlinin dlgınlığına denk geldiniz.yada,radar cihazı ile kontrol noktası arasında bazen km.lerce mesafe olabiliyor.belkide cihazın tesbit yaptığı noktada hızınız yasal sınırlar içerisindeydi.
aynı sorunu bende yaşadım en za bir ya bekledim korkuyla,eve ceza gelecek diye.ama gelmediii.aracı satarkende bir sorunla karşılaşmadım.
belki maliyeye gidip sorabilirsiniz,ben aracı satacam herengi bir ceza vrmı diye.
umarım herhangi bir ceza yememişsinizdir.
sürat çok güzedir bir okadarda tehlikeli.kazasız ve cezasız günler dilerim

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genel olarak radar cezaları,araç sürücüsü durdurularak uygulanır.büyük bir ihtimalle siz radar cihazı başındaki görevlinin dlgınlığına denk geldiniz.yada,radar cihazı ile kontrol noktası arasında bazen km.lerce mesafe olabiliyor.belkide cihazın tesbit yaptığı noktada hızınız yasal sınırlar içerisindeydi.
aynı sorunu bende yaşadım en za bir ya bekledim korkuyla,eve ceza gelecek diye.ama gelmediii.aracı satarkende bir sorunla karşılaşmadım.
belki maliyeye gidip sorabilirsiniz,ben aracı satacam herengi bir ceza vrmı diye.
umarım herhangi bir ceza yememişsinizdir.
sürat çok güzedir bir okadarda tehlikeli.kazasız ve cezasız günler dilerim
saolun teşşekkürlerr!dediğiniz gibi muhtemelen dalgınlıklarına geldii!veyada yollıcaklarr!