race chıps pro taksam mı_?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar astra h aracıma mega chıp pro modelı sıparıs ettım parasını vermedım gercı ama napsam taktırsammı taktıranlar okudugum kadarı ıle memnunnlar aracım 13000 km de 5 aylık daha ondan program attırıp anlasılıp felan garantı dısı kalsın ıstemıyorumda bu sokuluyor takılıyor daha cazıp geldı sızın fıkırlerınız nedır acaba?

Son düzenleme:

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben race chip pro kullanıyorum. Forumda birkaç konu altında tecrübelerimi yazdım. Çok memnunum şu an kendi çabımda test yapıyorum. Yakıt ekonomisini de etkiliyor.Önümüzdeki hafta yakıt ve yol bilgisayarı verilerimi paylaşıcam.Çok iyi veriler elde ettim. Tavsiye ederim.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bende race chip pro kullanıyorum 1.5 yıl oldu hiçbirsorunum olmadı hatta takılıyken servise bile gittim kaç kere

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben race chip pro kullanıyorum. Forumda birkaç konu altında tecrübelerimi yazdım. Çok memnunum şu an kendi çabımda test yapıyorum. Yakıt ekonomisini de etkiliyor.Önümüzdeki hafta yakıt ve yol bilgisayarı verilerimi paylaşıcam.Çok iyi veriler elde ettim. Tavsiye ederim.
usta senın konuyu okuduktan sonra zaten sıparıs ettım pazartesı gunu taktırıcam bu olumlu paylasımlardan sonra..

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun Mustafa hocam, bende Bornova'lıyım Izmir'e geldiğimde görüşürüz. Her zaman bilgi alışverişi yapalım .

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşta captiva vardı ben 115lik astrayla geçiodum habire :)oda gitti aldı 180 de kesiliodu jip olduğu için sonra geçiodum çipten sonra anca :) ama 5000 km sonra fazla yağ yaktığını söyledi ve çipi söktü size tavsiyem yağını kontrol edin arada

dejampe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra sedan j 1.3 cdti için race chip pronun en ideal ayarı nedir ?

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
corsa 1.7dti için hangisi acaba?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıdeal dıye bısey yok sızın ıstedıgınız guc ve tork var bana kalsa en ıdeal sıyah duman atmayanı 3-3 veya 3-4 ama arac gıtsın dıyosan 4-4 5-4 daha ıdeal..

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bir süre 3-3'te kullandım memnundum sonra 4-1 daha iyiymiş onu farkettim daha memnunum :) denemenizi tavsiye ederim...