race chip

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
basınç yükselince daha fazla mazot yollanmıcakmı sanıyorsun o yüzden mi basınca orjinale göre daha çok yakıyor kaputu kaldırınca mazot kokusu geliyor mehmet gazihan gelse şuraya box la yazılımın farkını bi güzel yazsa itiraz eden çıkmaz hiç aranızda herkese kullandıgı mal degerli biride 100 bin km kullandım demiş nasıl kullandın onuda sölese yazılımın eğer çok üst ayar olmassa gram sıkıntısı olmaz buda 75 liklerde 90-93 hp ye tekabul eder kaçınız yazılım yapan mapper la görüştü bu konularda kaçınız yazılımlı araç kullandıda yorum yapıyor böyle emin olun aralarında çok fark var bir orjinallik diye tutturmuş gitmişsiniz tek artısı takıp sökülebilen birşey bu box emin olun servisteki hiç bir kimsede yazılımı kolay kolay göremez turbo basıncı yükseltince diyorsunuz bide sanki altımızda 200-300hp lik kapasitesi olan bir turbo var güldürmeyin maxxx kapasitesi 140hp bu tubronun basıncı en üst sınıra getirsen yaaa turboyu kucaklarsın bir süre sonra yada sıcak hava üfler hiç bir işine yaramaz motor içine gram sıkıntısı olmaz ki bahsettiğim güçlerde turbo basıncı ancak orjinale göre 0.1-0.2 bar artılıyor pompa dan gelen yakıta box a göre daha az basınçla daha az yakıt geliyor hava yakıt karışımı ve diğer şeylerde ayarlanıyor 2000 devir altı olmıyan 1.3 motorlar bu devirin altında köklediğin anda erkenden tepki verip yürüyor illa ayzılımlı araba dayanıklılık istiyorsanız size yazılımla 300000 bin km giden araçta ispatlıyım daha kolay olur...
yakıtı aynı yakıyor değişmiyor arkadaşta iddalaştı corsad var aynı araba bir hafta sonra çıktı benimkinden bir depo mazotuuna iddaya girdik ve 100 kmde denedik mehmet beyin yazılımlarındada sorun çıkıyor emin olun birebir sorun çıkan kişilerlede görüştüm ayrıca garantiniz varsa boxtan başka çözüm yok mazot kokusuda hiç olmuyor otoparka koyduktan sonra hep kaputu açar yağına suyuna bakarım aracın ilk defa bir aracın motoruyla oynamıyorum vede en fazla 60 70 bin km kullanıcam servisin sattığı bir parça ayrıca yani sorunlu olsa kesinlikle satmazlar ayrıca istmiyorsanız kullanmak zorundada değilsiniz kimse kimseyi zorlamıyor arkadaş sormuş bende deneyimlerimi aktardım:D

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deneyim diyorsunda benim aracım 110 bin km de box ta kullandım standartta bindim yazılımlıda kullandım deneyim diyorsan benim cevabım yukarda benim garantim yok çok şükür mapper tanıdıgım çok kişi var mehmet gazihan ın 1-2 tane bayisi onla para konusunda sıkıntı yaşadı diye çamur atması mehmet gazihana sorun çıkmadan bahsediyorsanız işin aslı odur ben yaptırırmıyım mehmet gazihana hayır daha başka mapper tanıdıklşarım var onlara giderim yakıt değişiyor kardeşim benle iddalaşma benim nasıl kullandıgımı bu siteden 4-5 kişi bilir box ta bu araçlar 260+ kuruş yakıyor basa basa gene aynı şekilde basa basa ş.içi 210-220 kuruş yakıyorum basmaktan kastım ben bu arabanın her halinde ayagımı gazdan çekmem yarım saat,1 saat hiç çekmeden yol giderim bilenler bilir o yüzden yakıt değişmiyor sakın deme aracın ayrıca kaç bin km sıfır almıştın glb onuda yazarmısın? servisin satma konusuna gelince servis işine geleni ona para verip bu ürünü sat diyeni kıstas alır onun ürününü bilir servis işlerini bana öğretme sen kendi aracın garantide diye yetkili servisie sokuyorsun diye box takılıp çıkarılan bişi diye box en iyi değildir bunu bil mazot kokusuna gelirsek sırf benim aracımda değil başka box kullanıpta bnm gibi bu tip şelerle karşılaşanlar var akşam onlardan birinin yorumlarıda burda olcak ki o benden çok daha uzun süre box kullandı

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
deneyim diyorsunda benim aracım 110 bin km de box ta kullandım standartta bindim yazılımlıda kullandım deneyim diyorsan benim cevabım yukarda benim garantim yok çok şükür mapper tanıdıgım çok kişi var mehmet gazihan ın 1-2 tane bayisi onla para konusunda sıkıntı yaşadı diye çamur atması mehmet gazihana sorun çıkmadan bahsediyorsanız işin aslı odur ben yaptırırmıyım mehmet gazihana hayır daha başka mapper tanıdıklşarım var onlara giderim yakıt değişiyor kardeşim benle iddalaşma benim nasıl kullandıgımı bu siteden 4-5 kişi bilir box ta bu araçlar 260+ kuruş yakıyor basa basa gene aynı şekilde basa basa ş.içi 210-220 kuruş yakıyorum basmaktan kastım ben bu arabanın her halinde ayagımı gazdan çekmem yarım saat,1 saat hiç çekmeden yol giderim bilenler bilir o yüzden yakıt değişmiyor sakın deme aracın ayrıca kaç bin km sıfır almıştın glb onuda yazarmısın? servisin satma konusuna gelince servis işine geleni ona para verip bu ürünü sat diyeni kıstas alır onun ürününü bilir servis işlerini bana öğretme sen kendi aracın garantide diye yetkili servisie sokuyorsun diye box takılıp çıkarılan bişi diye box en iyi değildir bunu bil mazot kokusuna gelirsek sırf benim aracımda değil başka box kullanıpta bnm gibi bu tip şelerle karşılaşanlar var akşam onlardan birinin yorumlarıda burda olcak ki o benden çok daha uzun süre box kullandı
kardeşim bende sana yakıtın değişmediğini söylüyorum bugüne kaar bir sürü arab modifiye ettim sadece bir box olayı değil yani remap olayınıda biliyorum nasıl yapıldığınıda mehmet abi senin belki yakının olabilir bişey diyemem ama ben uygulam yaptığı araç sahiplerinden görüş aldım daha önce kanıtladım yine kanıtlarım benim için problem yok bursada bizi bilen bilir kuzenimle beraber nasıl araçlarda dolaştığımızı bak şimdi gidip type-r siparişi verdik vede hemen turbo uygulaması araştırmaya başladım bu araca box ollmadığı için aracın mapini okutan aparatında siparişini verdim mapi okutum almanyaya göndericem orda yapıp göndercekler ben tekrardan araca yazıcam ben yazılıma kötü demiyorum yazılım en iyisi ama senin aracın garantiliyse ve garanti bozulmasın dersen
ya box alıcaksın yada mapi değiştirmek için satılan aracın soketine bağlanan aparatlardan servise gideceğin zaman değiştireceksin bu konuyuda daha fazla uzatmanın alemi yok

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaş 21 bir çok araç modifiye etmiş birisi türkiyede ilk fn2 turbo yu hee bu arada koçum o araç için yazılıma gerek yok direk beyin var hondata k-pro onu yap yazılımla bişi olmaz illa orjinallik diyorsan mugen in beyini var ama mugen beyinle düzgün ayarlı kpro kafadan 2 boy fark yapar yanlış kişiyle modifiyeyle ilgili dalaşıyorsun TÜRKİYE NİN İLK FN2 TURBOSUNU YAPMADA SANA kolay gelsin şimdiden:D

Son düzenleme:

axichild

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
la havleeee hepten kafalar karıştııııı? aracımda garanti yok..2008 model 25binde..

http://www.motovizyon.com/dukkan/race-chip-power-opel-corsa-cdti-p-1583.html

bu ürünü alıp uzun vadede düsünsem sıkıntı mı yaşarım işesin atıyorum enjektör kaça patlar??

yazılım attım diyelim geri dönmek istedim 2 sene gecti....ist de kimi bulucam da aracı eski haline ceviricem?

box-- kafan mı attı sök kopart kabloları :D

diye düsünüyorum ama....harbiden 94 hp olur mu?? pro suyla normali ne fark ediyo??

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılımını yapan kişi yi 7/24 rahatsız edebilirsin sana özel yazılım yapar ayrıca orjinal yazılımını yedekler yani bi sıkıntı olursa 5 dakikada orjinale dönebilirsin ve bu işi hakkyla yapan insanlar yıllardır sektörde ve kolay kolayda silinmezler sektörden box kısa vadeden ziyade kaç km gitçeginize baglı ve nasıl kullandığınızla ilgili 7-24 ayagını gazdan çekmiyen birisiyseniz evet erkenden sorunla karşılaşmanız mümkün onun dışında enjektör işemesine saki kullanan biriyseniz pek ihtimal vermiyorum aracın km side önemli tabi bunda 94 hp yi bilmem de en kısık ayarda çin işi bir box vardı bi süre kullanmıştım net arabam 2 boy hızlanmıştı atıyorum daha önce 170 gördügüm düzlükte 180-185 rahat görüyordum genede bence pompa ve enjektörle bile bile lades bu box

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
yaş 21 bir çok araç modifiye etmiş birisi türkiyede ilk fn2 turbo yu hee bu arada koçum o araç için yazılıma gerek yok direk beyin var hondata k-pro onu yap yazılımla bişi olmaz illa orjinallik diyorsan mugen in beyini var ama mugen beyinle düzgün ayarlı kpro kafadan 2 boy fark yapar yanlış kişiyle modifiyeyle ilgili dalaşıyorsun TÜRKİYE NİN İLK FN2 TURBOSUNU YAPMADA SANA kolay gelsin şimdiden:D

modifiyeyi sende öğrenecek değilim arkadaşım lütfen hitap şeklinize dikkat edin yaşım 21 olabilir bu bilgisiz birşey yapamayacağım anlamına glemez aldığım arabyıda emin ol senden daha iyi tanıyorum ve mugen beyininde garatiyi bozduğunu biliyorum

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu demin bir çok araba modifiye ettim diyordun şimdide bilgisiz birşey yapamayacıgım anlamına gelmez diyorsun nasıl bir tezat sın ara mutluhanı sor mugen beyinle garanti dışımı değilmi harness montajını orda yaptırırsan aracın garanti dışı asla kalmaz çünkü zaten honda nın resmi parçası mugen zaten ayrıca madem çok biliyorsun sana şimdiden söyliyim mutluhan eğer o montajı yaparsa immoblizer ın devre dışı kalıcak senin haberin olmadan çünkü gerekli aparatla gelmicek o beyin sana sensör de boşta kalıcak araştırdıysan herşeyi bilceksin ayrıca o orjinal beyine 1-2 bişi dışında müdahale olmaz aldıgım arabayı benden iyi tanıyorum diyorsun ya corsa almandan belli bir soru yada birşeyi için konu açmışsın çok iyi tanıyormuşsun gerçekten k20 modifiye yide hangi parçası ne kadar incigi boncugunu senden daha iyi biliyorum emin ol bunuda sana burda ispat zorunda değilim çok ta ispat istersen gelirsin izmire seni ctr 23 ün sahibiyle tanıştırırım oda benim ne bilip ne bilmediğimi sana itinayla anlatır

Son düzenleme:

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu başlıgıyla ilgili olarak ta bence yazılım yapan kişiler veya aracında yazılım bulunan kişilerlede konuşmak faydalı olucaktır her 2 sinide kullanmış biri olarak box bana hala güvensiz gelmekte ama herşeyden önemlisi sizin ne istediginiz önemli alt devirlerinin iyi olması yokuşlarda daha iyi bir çekişmi yoksa üst devirlerdede mi dolu dolu gitsin yada yok ben limitte gidicem 1.3 le isyan edicem diyorsanda limit ayar istersin olay kısaca bundan ibaret haaa ama kısa yoldan ben bazen kullanırım eglenmek için aracımında garantisi var tehlikeye atamam kendimi çekiniyorsan yazılımdan box al derim alcaksanda dimsport rapid almanı tavsiye ederim biraz tuzlu sayılır diğer box lara göre ancak hem içerden açma kapatma şalteri var hemde 12 farklı modu var diye biliyorum kısaca kaliteli bir box
örnek olarakta:http://www.sahibinden.com/ilan/hizm...zel-donanim-imalati-rapid-chip-tuning/detay/? kesinlikle satıcıyla herhangi bir bagım yada tanışlıgım yoktur sahibinden de yazınca bu geliyor zaten

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hitap tarzımıza daha dikkat ederek konuyu germeden devam edeceğinizi umarak konuyu açık bırakıyorum.