race chip

axichild

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.motovizyon.com/dukkan/race-chip-power-opel-corsa-cdti-p-1583.html

arkadaslar bu üründe yazılım atma yok sadcee takıp gidiyoruz isteyince söküyoruz dimi?? box mı deniyor bu cihaza?

motora zararı var mıdır?

25bin de aracıma taksam mı biraz korkmaktayım..
teşekkürler...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bişey olmaz ben 0 araca taktım pro olanı 3500 km oldu hala kullanıyorum sorun yok garantiyide bozmuyor:D

billo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kullanıyorum sorun yok ayrıca biraz araştırsaydınız forumda race chip ile alakalı topik var

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
dizellerin enjektör basıncını biraz yükselt.sonuç:box:D
ekonomik yoldan hp ve tork elde etmek için tercih edilebilir.motora pek zararı olmaz da zamanla enjektörler sorun çıkarabilir.bazı forumlarda enjektör işemesi tabir edilen problemle karşılaşanlar var.

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
ekonomik yoldan hp ve tork elde etmek için tercih edilebilir.motora pek zararı olmaz da zamanla enjektörler sorun çıkarabilir.bazı forumlarda enjektör işemesi tabir edilen problemle karşılaşanlar var.

aslında çoğu ustalar turbo basıncı ile pek oynamayı sevmiyorlar, pistonlara zararı var diyorlar, uzun vadede motora çok zararı var. ama bu box ve bazı tuningciler turbo basıncı ile oynayarak performans yükseltiyor üzerine chip yaptım yazılım attım diyor.

:mad:

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
kaça taktırdın çağatay

600 tlye kapıda ödemeyle almıştım araç gelmeden bir hafta önce kendim taktım çok basit fotolarıyla geliyor

axichild

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yapmasak mı yapsak mı?? çok kararsızım ama 94 hp gibi bi beygir de beni ucurur....

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
yapmasak mı yapsak mı?? çok kararsızım ama 94 hp gibi bi beygir de beni ucurur....

sana şöyle diyim 4 kişi ben zayıfları ben 50 kgyim diğerlri 60tan şağıya değil 53 kg woofer bagajda karter koruma var ve bagajda dolu 190 kmye soluksuz çıkartıyor ama son hızı değiştirmiyor haberin olsun