Race Chip-tuning deneyen var mı..

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatı fena abartmışlar, kendi sitesinde 129 euro gibi bir fiyata satılıyordu.. bir arkadaşım çok methediyordu bu box'ı, alfa 159da denemişler ve sahibi uzun süredir sorunsuz kullanıyormuş..

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok mu deneyen..

Armada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en son chip uygulaması yaptırdığımda şanzumanı elimde götürmüştüm servise önermem :D

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en son chip uygulaması yaptırdığımda şanzumanı elimde götürmüştüm servise önermem :D

bu markamıydı.. :eek: aracınızın motoru neydi..

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hort hort...

kobayınız hizmetinizde :dil:

425 TL verdim cihaza aldığımda ayarı 1-B'deydi sonradan 3-3 yaptırdım. (5-5'e kadar yürür dediler ama orta ayarda kullanma taraftarıyım)

sonra Otokent'teki Dyno'ya gittim hem araca komple ekspertiz yaptırdım hem Dyno'ya girdim 50 TL verdim.

Tork ölçmüyorlar nedense ama motor gücü tam olarak 94,8 hp çıktı :sulanma:

sitesinde vaad edilen gücü tam vermiş torku da vermiştir herhalde o da 255 nm :sulanma:

aracın gidişinden de her türlü belli güç-tork artışı zaten.

araç bir büyük viteste rahatlıkla yürüyor ve yol bilgisayarındaki değişiklik doğru ise sakin kullanımda ortalama yakıt tüketimi 6 lt'den 5,6 lt'ye düştü bile :D

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hort hort...

kobayınız hizmetinizde :dil:

425 TL verdim cihaza aldığımda ayarı 1-B'deydi sonradan 3-3 yaptırdım. (5-5'e kadar yürür dediler ama orta ayarda kullanma taraftarıyım)

sonra Otokent'teki Dyno'ya gittim hem araca komple ekspertiz yaptırdım hem Dyno'ya girdim 50 TL verdim.

Tork ölçmüyorlar nedense ama motor gücü tam olarak 94,8 hp çıktı :sulanma:

sitesinde vaad edilen gücü tam vermiş torku da vermiştir herhalde o da 255 nm :sulanma:

aracın gidişinden de her türlü belli güç-tork artışı zaten.

araç bir büyük viteste rahatlıkla yürüyor ve yol bilgisayarındaki değişiklik doğru ise sakin kullanımda ortalama yakıt tüketimi 6 lt'den 5,6 lt'ye düştü bile :D

bunlar nası sonuçlar yav..:maden: motor gücü 180 ps iken biçok avrupa dergilerinde 190 çıkıyo bu 94,8 ilginç olmuş..:sulanma: seninki sanırsam tecrübesel sonuçlar..;) v-max yaptıran arkadaşlar var ve sonuçtan memnunlar ama ölçtürmediler..:)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
cip sonrası sınırları zorlamak lazım.turbo kitlenmesi patlaması şanzıman arızaları görülebilir.