Proton Gen 2

tarik2506

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Gen2 hem fiyat hem de genel anlamda hoşuma gidiyor. İkinci elleri diğer araçlara göre uygundur. Ancak çok bilinen bir araç değil benim de hiç bilgim yok. almak istiyorum en az 5 yıl binmek istiyorum. opelim.net üyelerinin fikri benim için çok önemli lütfen yardımcı olunuz. Şimdiden teşekkürler

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Yedek parça, servis hakkında hiç bilgim yok. Kaldı ki Erzincan da bu konular daha bir sıkıntılı olabilir.

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 sene proton yetkili bayisi ve servisinde çalıştım 0 olarak değil de 2.el olarak düşünüyosanız fiyatlarına göre güzel araçlardır.. Ayrıca 2. eli ucuz olduğu için tanınan araç olmamasına rağmen 2.eli bir çok markaya göre iyidir. Temiz ve uygun bir araç bulursanız ciddi ciddi düşünün derim...

tarik2506

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 sene proton yetkili bayisi ve servisinde çalıştım 0 olarak değil de 2.el olarak düşünüyosanız fiyatlarına göre güzel araçlardır.. Ayrıca 2. eli ucuz olduğu için tanınan araç olmamasına rağmen 2.eli bir çok markaya göre iyidir. Temiz ve uygun bir araç bulursanız ciddi ciddi düşünün derim...

Nette 2007 model medium line modelleri var km de düşük. iyice ilgilenmeye başladım ama kronik rahatsızlıklarını falan bilmiyorum. emsalleri ile kıyaslandığında fiyat olarak hayli uygun duruyor. Sadece biraz tereddütlerim var bundan dolayı bu konuyu açmak istedim. Astradan sonra Gen2 Nasıl olur bilmiyorum.

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
protonun bazı modellerinin motorlarını(4G18)mitsubishi'nin ürettiğini okumuştum bir yerlerde,bu nedenle motoru oldukça uzun ömürlü olur.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tasarımını da lotus yapıyo diye biliyorum.alınabilir neden alınmasın.ankarada yetkili ve özel servisleri var ama siz erzincanda yine bir araştırın parça ve bayii durumunu derim.

tarik2506

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tasarımını da lotus yapıyo diye biliyorum.alınabilir neden alınmasın.ankarada yetkili ve özel servisleri var ama siz erzincanda yine bir araştırın parça ve bayii durumunu derim.

Zannedersem Erzurumda servisi var ancak ne durumdadır tam olarak bilmiyorum. Erzurumlu arkadaşlar bili verirse sevinirim.

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nette 2007 model medium line modelleri var km de düşük. iyice ilgilenmeye başladım ama kronik rahatsızlıklarını falan bilmiyorum. emsalleri ile kıyaslandığında fiyat olarak hayli uygun duruyor. Sadece biraz tereddütlerim var bundan dolayı bu konuyu açmak istedim. Astradan sonra Gen2 Nasıl olur bilmiyorum.
kronik sorunları yok denecek kadar az aklıma hiçbir kronik sorunu gelmiyor şu an. Ayrıca LPG ile gayet uyumlu bir motoru var LPG de sorunsuzca kullanabilirsiniz. Performansları da 1.6 motora göre gayet tatmin edici...

tarik2506

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kronik sorunları yok denecek kadar az aklıma hiçbir kronik sorunu gelmiyor şu an. Ayrıca LPG ile gayet uyumlu bir motoru var LPG de sorunsuzca kullanabilirsiniz. Performansları da 1.6 motora göre gayet tatmin edici...

Astradan sonra binilebilecek bir araç olsun istiyorum.