Profesyonel Bakım Kampanyası

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
31 Ocak da gittim ve yararlandım..

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Bugün denk geldim yine profesyonel bakım kampanyası başlamış 3 yaş üzeri opellere yağ, polen ve hava filtresi, yağ değişim ve işçilik dahil 500 lira. Astra k, Insignia, Mokka ve muhtemelen dizeller hariçtir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-06-05-15-30-27-319_com.instagram.android.png
    Screenshot_2019-06-05-15-30-27-319_com.instagram.android.png
    128.6 KB · Görüntüleme: 505
  • Beğen
Tepkiler: mertk

Senoltn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben dün yaptırdım. aracım Astra 1.6 cdti 136 hp, 550 tl ödedim. yağ değişimi ve hava, yakıt, yağ ve polen filtrelerinin değişimini içeriyor. Rutin bakım ile aynı. bu arada klima bakımı da yaptırdım. Sitede 120 tl yazıyor ama 100 tl'ye yaptırdım. Klimayı özel bir cihaza bağlayıp sisteme solüsyon verip klima boru ve tesisatının içini temizliyorlar. Uzun yola çıkacağım ve arabada çocuk var o nedenle yaptırayım dedim, yoksa şart değil gibi.

Araç 45.000 km'de olunca balataları da değiştirelim mi dediler, el mecbur peki dedim ve bile bile kazığı da yedim. Ön arka balata değişimi toplam 760 tl tuttu, o da Opel fix indirimi ileymiş. Tabi GM marka takıyorlar ve delphi, trw gibi markalara göre pahalı. Balata fiyatlarını da bilgi amacıyla ekliyorum, görüldüğü gibi sadece parçalar 555 tl tutuyor. Bu açıdan bakınca işçilik ve yetkili servis faktörüyle 760 çok da değil gibi ama bu açı kazık açısı :)
https://www.onlineyedekparca.com/urun/opel-astra-j-arka-fren-balata-takimi-orjinal-gm
https://www.onlineyedekparca.com/urun/opel-astra-j-1-6-dizel-on-fren-balatasi-orjinal

online yedek parça sitesi ne kadar güvenilir ?

Senoltn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Orjinal parçalarda çok fazla uygun fiyat beklemeyiniz hocam. Sonuçta Opel Türkiye eliyle ülkemize giriyorlar. Bosch veya muadili ürünlerde uygun fiyatları görebiliriz. Ayrıca yetkili servisteki işçilik fiyatlarına kızan birisiyim ben. Zaten parçadan yüksek fiyat alıyorsunuz birde işçilikten ekstra kazanmaya çalışıyorlar.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Serviste bazi parcalar ozel indirime tabi oluyo ayri club card indirimi ilede uygun fiyat olabiliyo. Oyuzden servisi arayip bi parca fiyati almakta fayda var

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Bu zamana kadar ön arka balata, yağ soğutucu, periyodik bakım malzeme seti, triger kayışı, v kayışı, direksiyon kayışı, buji, antifirizi siteden aldım bir sorun yaşamadım.

• Beğen
Tepkiler: Murat

qokhan1

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Genelde internetten aracımla ilgili alışveriş yaparım, - özellikle internetten alışverişi tercih ederim - ben güven sorunu yaşamadım, oldukça memnunum :)

• Beğen
Tepkiler: Murat

67heryerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
online yedek parça sitesi ne kadar güvenilir ?
hocam subatta aldım arabayı ılk isim ordan agır bakım setini iceren set aldım sanayide 1000tl fiyt verdiler 700tlye aldm. kargolama sekli kutulamasını falan gorsen ne kdr guzl is yaptıklarını anlardınız. gecen ay da 4tane disk ve balata aldım yine aynı sekılde guzel bir paketleme ile geldi saglam bi site.eger kredi kartı ile taksitlı alacaksan telefonla ara ole al o zaman vade farkı koymuyor. siteden alırsan vade farkı koyuyor

• Beğen
Tepkiler: mertk