Polisaj Uygulaması (makina ile)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
haklısın çok keyifli ve başlayınca bırakamıyorsun hatta mahalleli ve komşular "aha deli geldi yine arabaya bişey sürcek" diyo arkamdan :) anlayana keyifli anlamayana deli işi işte kardeşim :)

aynısını benim içinde düşünüyorlar birde otoparkta girenler beni görünce çıkmaya başladı nedense artık kapılara dikkat deli çıkabilir diye yazı yapıştırmalarını bekliyorum:D

erincaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ne adamlar var arabayı aldığından beri motor kaputunu açmadan dolanıyor içinde döner dürüm yiyor içki içiyor sigara içiyor kardeşim.Araba bu 30.000TL lik alet tabiki de bakıcaz bakım yapıcaz uğraşçaz temizliyeceğiz :) bence normal olan biziz ben sigara kullanıyorum ama 1 kere trafik tıkanınca kapıyı açıp sigara içtim arabada onun haricinde hiç içmem tutarım kendimi :) her hafta sonu detail bakım yaparım motor temizleyici,hızlı cila,konsol sütü,lastik parlatıcı,jant temizleyici....ama araba da maşallah pırıl pırıl ilk aldığım günkü gibi parlak ve temiz gören diyo 2012 mi bu :) arabaya ayırdığım harçlığımla kendime bakım malzemeleri alsaydım şu an playboy olmuştum :)

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabaya ayırdığım harçlığımla kendime bakım malzemeleri alsaydım şu an playboy olmuştum

:maden: süpermiş.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
ya ne adamlar var arabayı aldığından beri motor kaputunu açmadan dolanıyor içinde döner dürüm yiyor içki içiyor sigara içiyor kardeşim.Araba bu 30.000TL lik alet tabiki de bakıcaz bakım yapıcaz uğraşçaz temizliyeceğiz :) bence normal olan biziz ben sigara kullanıyorum ama 1 kere trafik tıkanınca kapıyı açıp sigara içtim arabada onun haricinde hiç içmem tutarım kendimi :) her hafta sonu detail bakım yaparım motor temizleyici,hızlı cila,konsol sütü,lastik parlatıcı,jant temizleyici....ama araba da maşallah pırıl pırıl ilk aldığım günkü gibi parlak ve temiz gören diyo 2012 mi bu :) arabaya ayırdığım harçlığımla kendime bakım malzemeleri alsaydım şu an playboy olmuştum :)

1 yıl olmuş amaşimdi gördüm bunun farklısını babam söylüyor :)

Kamalah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polisaj Uygulaması makina ile

AlıntıMOC3021 veya MOC3063 gibi triyak sürücülerle triyak sürerek yapabilirsiniz .Şemaları data sheet kataloglarında olmalı.Daha da kolayı Solid State Role ile olabilir.
Bu süpermiş hocam. Solid state relaya biraz baktımda bu tasarlayacağımız devreyi bir pakette veriyor herhalde öylemi?