polis yanlış kişiye çarptı

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş
Ynt: polis yanlış kişiye çarptı

No Comment ! :D

onur-gul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ZL2211 link' Alıntı:
Onur-gul arkadasim konunun sizinle bi alakasi yok anlayan anladi uzatmayalim.
bende uzatma taraftarı değilim zaten ancak sizin burada söyledikleriniz yüzünden yazma gereği hissediyorum. Öncelikle konunun benimle alakası var çünkü bende polisim. ayrıca polis olduğum dönemde de daha öncesinde de çalıştığım işlerde her zaman şerefimle çalışmış biriyim.bikaçtane kendini bilmez yüzünden daha önceki mesajımdada dediğim gibi bütün polisleri aynı kefeye koyarak konuşmanız beni çok rahatsız etti... Ayrıca bu söylediklerimi direk şahsınıza almayın.sizin gibi düşünen çok insan var(polis olmadan önce bende öyle düşünüyordum). bu düşüncenin biraz kırılabilmesi için konuşuyorum.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ZL2211 link' Alıntı:
Gokhan bey yazdiklarinizin tamamini okuma geregi duymadan sunu sormak isterim neden bu olumsuzluklar beni buldu yerine.. Neden her polis kahve ya da cay ismarlamaya yada deyimi cok yerinde ismarlatmaya calisiyor acaba? Bunu da hadi dusunelim hep birlikte :) Butun bu polisligini kullanmaya calisan memurlar beni buluyor :)

Zl2221 Hanım benimde ailemde ve çevremde bir sürü bayan şoför var ama onlara henüz kimse çay ısmarlayım demedi:) sanırım bizimkilerde bi sorun var:))

onur-gul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gök link' Alıntı:
Zl2221 Hanım benimde ailemde ve çevremde bir sürü bayan şoför var ama onlara henüz kimse çay ısmarlayım demedi:) sanırım bizimkilerde bi sorun var:))
:)

cemreozzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2211 olucak o. Gokhan bey konuyu siz gayet iyi anladiniz bilenlerde anladi isterseniz ben ayrintiya girmeden hala camur atmaya calismayalim kimseyi utandirmayi istemiyorum burda.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar konuyu kişiselleştirip polemiğe dönüştürmeyelim
Konu farklı boyutlara taşınmasın lütfen ve genelleme de yanlış olur bu konuda
Lütfen daha hassas davranalım