Plastik aksamında kendiliğinden oluşan hasar

mertkaya39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Plastik aksamında kendiliğinden oluşan hasar

Saint2 link' Alıntı:
[quote author=ulas79 link=topic=1961.msg40935#msg40935 date=1311542397]
bu izler yüksek basınçlı yıkama aletlerinden kaynaklanıyor çok yakından tutup yıkayınca oluşuyor malzeme çok yumuşak o yüzden yıkamacıları uyarmak gerekiyor aynı hasar benim aracımdada mevcut ilk aldığımda bilmiyordum artık uyarıyorum.

Emin misiniz ? Basınçlı suyun böyle bir zarar vermesi ilginç.
[/quote]
kardeş 1 t lye 5 dakika veren benzinlikteki basınçlı su yerlerinde yanlışlıkla su büyük parmağıma geldi ve bildiğin parmağımı yardı yani dikişlik olucaktı sırf kan oldu sen düşün ne kadar hasar verebileceğini.hala izi duruyo

ouzygt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynısı bende var ve daha derin doğru yıkamadan olabilir ilk gordgugumde cok uzulmustum degistirim dedim servis beklersin dedi ve komple degisicek dedi..arabam herzmn dikkat cekici tetemiz ve bembeyaz hafıften sedefi andırıyor :) dedim herhalde bi kamil kıskandı geldi cizdi etti

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ayni izden bendede war sol tarafta gordum sok oldum yikamada falan olan bisey degil bu uzun yola ciktik donduk ben hep didik didik incelerim araci uzun uoldan snra molalarda hava 40 derecedeydi ve ufak bi tas oraya denk geldi die tahmin ediorum cunki hizim hep+160 200 kmh arasindaydi

çağlar 52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Basınclı sudan kaynaklanan bır sorun.servise başvurdum.garantiye girmıyecegını ucretle değişim yapabileceklerını söylediler.ücret için tlf dönüş yapacaklar...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mertkaya39 link' Alıntı:
[quote author=Saint2 link=topic=1961.msg40937#msg40937 date=1311542529]
[quote author=ulas79 link=topic=1961.msg40935#msg40935 date=1311542397]
bu izler yüksek basınçlı yıkama aletlerinden kaynaklanıyor çok yakından tutup yıkayınca oluşuyor malzeme çok yumuşak o yüzden yıkamacıları uyarmak gerekiyor aynı hasar benim aracımdada mevcut ilk aldığımda bilmiyordum artık uyarıyorum.

Emin misiniz ? Basınçlı suyun böyle bir zarar vermesi ilginç.
[/quote]
kardeş 1 t lye 5 dakika veren benzinlikteki basınçlı su yerlerinde yanlışlıkla su büyük parmağıma geldi ve bildiğin parmağımı yardı yani dikişlik olucaktı sırf kan oldu sen düşün ne kadar hasar verebileceğini.hala izi duruyo
[/quote]

Çok geçmiş olsun, bende yeni aldığım basınçlı makinayla evin terasını temizlemek isterken duvardaki dekoratif sıvaları koparmıştım, ne kadar güçlü olduğunu orda anlamıştım.

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

aynı iz bendede var. ikinci yıkamadan sınra farkettim. o bahsettiğiniz yer çok toz tutuyor. bende oraya biraz yakından ve uzun süreli suyu tuttum. ondan sonra farkettim.