plasti dip jant

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: plasti dip jant

budoka link' Alıntı:
mesela nesi olmamış... işte bu olmuş dediğiniz bir aracın resmini koyabilir misiniz... ?
şu ana kadar çevremde beğenmeyen bir kişi bile olmadı... bu işler zevk meselesi tabi... ama siz nesini beğenmediniz merak ettim doğrusu..
Yanlış anlaşılma olabilirmi size değilde konuyu açan arkadaş için söylemiş olmasın  ;)

2 ay önce bende sport jantlar için araştırmıştım.
250-300 tl yapıyorlar ve mat oluyor isterseniz 50 tl ye parlatıcıyla boyuyorlar o zaman daha parlak oluyor.
Yalnız bu işin garatisi yok şöle ;Tazlikli su,yasak lastik parlatıcı gelmeyecek ,Her hangi bir taş gelmesinde
atma riski yüksek bu yüzden vazgeçtim  opc jant aldım ama bu zevk meselesi siz yakıştıyorsanız  sıkıntı yok  ;)

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet bende şimdi farkettim... sanırım ilk resime yapılan bi yorum.. ;)

maşallah sizin araçta 10 numara olmuş... difuzör irmscher mı?  opc yan sinyalini gördüm... almak farz oldu :)
bazısı bu jantın içi açık renk olanını seviyor... zevk ve bakış meselesi bu... bence orijinal jantı o janta göre daha güzel duruyo... yada bana öyle geliyor, sebep ise o jantları şu focuslara sonradan takılan, artık her sokakta görülen jantlara benzetmemdendir belkide... bi dönem kullamıştım...

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nihat link' Alıntı:
Yanlış anlaşılma olabilirmi size değilde konuyu açan arkadaş için söylemiş olmasın  ;)

2 ay önce bende sport jantlar için araştırmıştım.
250-300 tl yapıyorlar ve mat oluyor isterseniz 50 tl ye parlatıcıyla boyuyorlar o zaman daha parlak oluyor.
Yalnız bu işin garatisi yok şöle ;Tazlikli su,yasak lastik parlatıcı gelmeyecek ,Her hangi bir taş gelmesinde
atma riski yüksek bu yüzden vazgeçtim  opc jant aldım ama bu zevk meselesi siz yakıştıyorsanız  sıkıntı yok  ;)

ayrıca yan eklerin aradaki boşluğuna siyah karbon çekmeyi düşünmüştüm... güzel olur kanaatindeydim... arkadaşlar vazgeçirdi... şimdi gördüm... gerçekten yakışıyomuş...  greatt

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

budoka link' Alıntı:
evet bende şimdi farkettim... sanırım ilk resime yapılan bi yorum.. ;)

maşallah sizin araçta 10 numara olmuş... difuzör irmscher mı?  opc yan sinyalini gördüm... almak farz oldu :)
bazısı bu jantın içi açık renk olanını seviyor... zevk ve bakış meselesi bu... bence orijinal jantı o janta göre daha güzel duruyo... yada bana öyle geliyor, sebep ise o jantları şu focuslara sonradan takılan, artık her sokakta görülen jantlara benzetmemdendir belkide... bi dönem kullamıştım...

Teşekkür ederim
Kesinlikle haklısınız sport janları güzelde mod işine giripte jant taklmassa sanki yarım kalıyor gibime geliyor
aslında gtc jantı takıcaktım ama bulamadım dışardan siparişle gelincede çok para tutuyor o yüzden herkeste olan
ama çok yakışan jant olduğundan taktım  ;)
budoka link' Alıntı:
ayrıca yan eklerin aradaki boşluğuna siyah karbon çekmeyi düşünmüştüm... güzel olur kanaatindeydim... arkadaşlar vazgeçirdi... şimdi gördüm... gerçekten yakışıyomuş...  greatt
Eğer yan karlık düşünüyorsanız arayı kaplama yerine piona black boyatmanızı tavsiye ederim ;)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Siyah janta bazı dokunuşlar yapmak lazım yoksa jantlar belli olmuyor boğuyor aracı. Siyah jant çerçevesine kırmızı veya gri bir şerit çekilip kaliper kırmızı olursa çok sert bir görüntü oluşuyor.

attachment.php

df5-black_enlarged.jpg

[img=600x600]http://www.buyrimsandtires.com/store/images/wheels/focal_f1_gloss_black_red_stripes_2.jpg[/img]
[img=600x600]http://i.imgur.com/xOcAcjy.png[/img]

Kırmızı çok hoş yahu, kapakları çıkarsamda kırmızı ile müdahle etsemmi acaba bizim kara jantlara  :)

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracım piano black 18 orjinal jantları var.bence diğer gri GTC jantlarından daha agresif duruyor.bu iş zevk meselesi sonuçta.benim aracımda lastikler 245 45 18.ben eski aracımla 80 le giremediğim viraja 130 la giriyorum.en ufak bir kayma yok yol tutuş mükemmel.ayrıcada karma ortalama yakıtım 7,4.ben öyle arkadaşların abarttığı değerlere nasıl çıkıyolar anlayamıyorum bazen.sanırım kullanımlada alakalı:)

[img=450x600]http://i.hizliresim.com/QXjNlj.jpg[/img]

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/XWZNo5.jpg[/img]

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ze623 link' Alıntı:
aracım piano black 18 orjinal jantları var.bence diğer gri GTC jantlarından daha agresif duruyor.bu iş zevk meselesi sonuçta.benim aracımda lastikler 245 45 18.ben eski aracımla 80 le giremediğim viraja 130 la giriyorum.en ufak bir kayma yok yol tutuş mükemmel.ayrıcada karma ortalama yakıtım 7,4.ben öyle arkadaşların abarttığı değerlere nasıl çıkıyolar anlayamıyorum bazen.sanırım kullanımlada alakalı:)

[img=450x600]http://i.hizliresim.com/QXjNlj.jpg[/img]

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/XWZNo5.jpg[/img]

kesinlikle zevk işi bu... beğeniyorsanız sorun yok... arkadaşın gösterdiği resimlere benziyor... ama bence aracınızın görselini daha aşağılara çekmişsiniz... aracınız GTC olması sebebiyle zaten tip olarak fazlasıyla dikkat çekici... ancak bu jant bu durumu biraz baltalıyor gibi geldi bana... nacizane fikrimdir... zevkler ve renkler tartışılmaz...

black_eups

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet aslında mat siyah çok sıradan ve gösterişsiz oluyo. Kaliperlere belki kırmızı kapak atarım diye düşündüm ama 17 inç janta sürtme ihtimali var bu seferde. Plasti dipte bukadar ısrar etmemin sebebi araca 18 inç opc atınca yay atmak zorunda olucam ve henüz sedanlara özel spor yay üretilmediğinden forumda okuduğum bi kaç şikayet oldu dengesiz ön arka düşüşü yaşandığına dair. Çünkü mecbur hb kasaların yayından kullanılıyo ve kilo farkı olduğu için ya ön ya da arka ki muhtemelen arka daha fazla düşüyo. 2 sorum olucak cosmo janta kaliper kapağı kullanan oldumu? 18 inç Opc jantı orjinal yay ile kullanan varmı? Bu arada arkadaşlar geçenlerde 18 inç jantı piano black içinede kırmızı kaliper kapaklı kullanan bi araca denk geldimde.. Harika gözüküyor gerçekten ama takarsam yapmıcam bunu tabiki :) 005hihih

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

black_eups link' Alıntı:
Evet aslında mat siyah çok sıradan ve gösterişsiz oluyo. Kaliperlere belki kırmızı kapak atarım diye düşündüm ama 17 inç janta sürtme ihtimali var bu seferde. Plasti dipte bukadar ısrar etmemin sebebi araca 18 inç opc atınca yay atmak zorunda olucam ve henüz sedanlara özel spor yay üretilmediğinden forumda okuduğum bi kaç şikayet oldu dengesiz ön arka düşüşü yaşandığına dair. Çünkü mecbur hb kasaların yayından kullanılıyo ve kilo farkı olduğu için ya ön ya da arka ki muhtemelen arka daha fazla düşüyo. 2 sorum olucak cosmo janta kaliper kapağı kullanan oldumu? 18 inç Opc jantı orjinal yay ile kullanan varmı? Bu arada arkadaşlar geçenlerde 18 inç jantı piano black içinede kırmızı kaliper kapaklı kullanan bi araca denk geldimde.. Harika gözüküyor gerçekten ama takarsam yapmıcam bunu tabiki :) 005hihih

Size ilk mesajımda kendi isteğimi yansıtmıştım aslında :)

Siyah Janta kırmızı kaliper çok şık duruyor.. Ama Mustafa nın da dediği gibi sadece bu yetmez birde kırmızı şerit çekmek lazım.. Hele bir de kırmızı neon döşenirseeeeee öfffff :D