pioneer DEH-4150 hakkında bilgisi olan

dream014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pioneer DEH-4150 hakkında bilgisi olan arkadaşların yorumlarını fiyat ve performans bakımından bekliyorum.
şimdiden teşekkürler opelciler..

KRALBEY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bu teybi almayı düşünüyorum ve hatta bu hafta sonu alıcam gibi. fazla bilgim yok siz aldınız mı?

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 5150 var. 300 liraya aldım. dogubanktan.. ürün çok iyi bence. ses kaltiesi felan süper. mofset çikisli oldugu için hiç bozulma yok. boyle olmasaydi kendi kolonlarım yetersiz kaliyordu zaten. ki sizde de astra var. ses kalitesi oldukça iyi. ama ses ayarını iyi yaparsan. yoksa sesi kütük gibi soyliim. biraz EQ bilginiz varsa süper. hatta siz alın ben size gerekli ayarlar konusudna yardimci olurum.
4150de usb ve SD kart ayni anda var. hiç cd ile ugrasmayacaksiniz. bu çok süper. hiç bir mekanik aksam çalismayacagi için bozulma nerdeyse sıfır olacak. yok çukura girdin cd atladi vs sorunlari yok..
5150 ile aralarında pek fiyat farkı yok. 5150 oneririm ben. ekrn animasyonlu ve çok tatli.

forumdan MOKIA (cengiz abi)de bana direksiyon kumandasini kullanmak için aparat yapti. 2 gün sonra elimde olacak oda. ve pioner teyibide keyifli bir şekilde kullanabielcegim.

baska sorulariniz varsa yardimci olbilirim

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pıoneer 4150 iyi giriş sınıfı bir üründür rahatlıkla kullanabilirsiniz.

0mercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence 5950 yi veya tam bilmiyorum ama 1150 yi deneyebilirsin....ayrıca arkadaşlar 1150 nasıl bir makine bilen varmı??