Pick-up Tavsiyesi

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Listeye iki model daha ekledim ford ranger(157 bin) ve nissan navara(119bin tl). Hilux ve navara fiyatı daha uygun fullbackte öyle ama güvenlikten yana güvenim yok.

stradale

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fullback, Mitsubishi L200 ile aynı platformu kullanıyor, hatta yandan baktığında ikisi de aynı. Mitsubishi neden daha pahalı onu bilemiyorum yalnız.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Fullback, Mitsubishi L200 ile aynı platformu kullanıyor, hatta yandan baktığında ikisi de aynı. Mitsubishi neden daha pahalı onu bilemiyorum yalnız.

Bunu öğrendiğim iyi oldu teşekkür ederim. Kullanılan malzeme kalitesi ve donanım çeşitliliği olabilir.

Toyota ve ford mantıklı geldi bana içi dışıda hoşuma gitti. Fakat şantiyelerde nedense amarok v6 görüyorum. Acaba toprak zeminde performans diğerlerini göre daha mı iyi.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Son mesajdaki audiyi anlamadım neyse babamda iyileşti ve ikimiz tekrardan çıkıp detaylı bir şekilde inceledik araçları Hilux 2.8 a/t 4x4 kilitli difransiyelde karar kıldık. Henüz almadık ama önümüzdeki hafta pazarlık yapıp ödemeyi yapmayı planlıyoruz umarım pişman olmayız. Fikirlerini beyan eden yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

stradale

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence en iyi tercih olmuş, Hilux yolda her gördüğümde hayran kaldığım bir araç. Amarok da bu sınıfın Golf'ü gibi olmuş. Sadece isim olsun diye kullananlar çok.