Piano Black Kapı Direkleri?

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Piano Black Kapı Direkleri?

öncelikle bu kaplama işi sandığınız kadar zor birşey değil bence ben yaptıysam herkes  yapabilir :D yaparken fotoğraf çekmek pek aklıma gelmedi  :-[ ama kısaca anlatayım yapmak çok zor değil bi adet cam filmi çekenlerde plastik spatula gibi bişe vardır ucu aynı spatulaya benzeyen ondan temin edin ölçü alıp kesin folyoyu üstüne tutup kesilebilir ben öyle yaptım sonra o spatulaya benzer aletle kapı fitillerinin arasına fazlalıklarını sokun emin olun çok zor bir uygulama değil sağlam bi maket bıçağı spatula folyo  ;) benim amliyetim sadece 20 tl folyo parası oldu spatulayı film çeken arkadaşdan ödünç aldım :) bu arada sinyallere çektiğim turuncu folyo nasıl olmuş yorumlarınız benim için çok değerli saygılar dancee

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ha buarada resime yakın bakınca folyo üzerindeki kabarıklar çok hoşunuza gitmeyebilir ama onun çözümüde çok basit fön makinesiyle ısıtmak yada benim gibi bırakın kendi haline güneşle ısınıp tamamen geçecek  :D

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fotoğraflar için teşekkürler.  :)
Ben bu işi hafta sonu halledeyim.  :)

Birde folyo aşağıda işaretlediğim kısımlardan zamanla atma mı yaptı yoksa benimkisi göz yanılması mı?  ::)

[img=450x600]http://u1312.hizliresim.com/1j/m/vpg2v.jpg[/img]

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ne demek yardımcı olabildiysek ne mutlu bize :) Yok atma yapmadida ufak tefek rutujlanacak yerler varda suan zamanim yok yarin tekrar ilgilenecegim :)

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cam ve kapi lastiklerinin arasina sokarsanız kesinlikle atma olmaz o gosterdiginiz yerde hava kalmış spatulayla duzeltecgim

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

labz link' Alıntı:
Cam ve kapi lastiklerinin arasina sokarsanız kesinlikle atma olmaz o gosterdiginiz yerde hava kalmış spatulayla duzeltecgim

Tekrardan teşekkürler.  :)
Bende hafta sonu fotoğrafları paylaşırım artık.  :)

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

labz link' Alıntı:
xveX0.jpg

Bende uygulamayı beğendim. Ancak arkadaşlarımızdan birininde endişesiydi çizilme çok olacaktır demiş yorumunda.
Bu resimde çizilme mi var yoksa silme lekesimidir o. Ayrıca kabarcıkların alınması bence şart

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o leke silme lekesi kabarcıklarıda fön makinası ile yok edebilirsiniz.Bende yarın aynısını yapacam :) herkese Opelli geceler :)

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

labz link' Alıntı:
o leke silme lekesi kabarcıklarıda fön makinası ile yok edebilirsiniz.Bende yarın aynısını yapacam :) herkese Opelli geceler :)

Asalında o kabarcıkları almanın cok kolay bır yolu var toplu ıgne hava yapan yerın uzerıne batırın ve uzerıne basın hava yok olacak kaplama işi yapanlarda gormustum cok basıt ve işlevsel bır uygulama deneyın sonuc pozıtıf olacaktır ve hıcbır zararı olmuyor denemıslıgım var bızzat..