Peugeot'um 308 ALLURE 1.6 THP 156 hp (2014)

TayfunGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Son düzenleme:

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha ne diyim ki pejoya acayip bir ön yargım vardı hep forumdan bahadır pejo alana kadar ve onun aracını kullana kadardı bu ön yargım ki onun aracını kullanıp otomatik tadını alınca otomatik araç aldık zaten...pejo kendini aştı adamlar çok güzel araçlar yapıyor ki benim pejoda en çok begendiğim seri 308 serisi...araç rengide çok güzel...aracın tek eksiği cam tavan oda olsa tadından yenmez...karşısına geç cay demle iç...ne kadar güzel bakıyor araç...allah hayırlı uğurlu etsin...

TayfunGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha ne diyim ki pejoya acayip bir ön yargım vardı hep forumdan bahadır pejo alana kadar ve onun aracını kullana kadardı bu ön yargım ki onun aracını kullanıp otomatik tadını alınca otomatik araç aldık zaten...pejo kendini aştı adamlar çok güzel araçlar yapıyor ki benim pejoda en çok begendiğim seri 308 serisi...araç rengide çok güzel...aracın tek eksiği cam tavan oda olsa tadından yenmez...karşısına geç cay demle iç...ne kadar güzel bakıyor araç...allah hayırlı uğurlu etsin...
Amin inşallah hayırlı uğurlu olur teşekkürler cam tavan olsa daha iyi olucaktı ama ellerinde bulunan aracı aldım ,bundada cam tavan yoktu.otomatik vites konusunda bende çok gitgeller yaşadım dizel otomatik istiyordum aslında ama lacivert vardı bunun rengi daha iyi göründü bide dizel olanın krom çıtalar yoktu orta paketti (antalyaya yolunuz düşerse buyurun alırız termosumuzu oltamızı falezden balık tutarız)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız belasız..
Beğendiğim bir kasa bir deneyimledikten sonra yakıt tüketimi ve diğer yorumlarınızı detaylı bir şekilde bekliyor olacağız.

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız ve cezasız kullanın. Çok güzel araç maşallah

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel maaşallah. Güle güle kullanın.