petlas Kış Lastiği İle İlgili Görüşleriniz

efekadefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıkçası bende petlasa güveniyorum. kaldı ki etrafımda kullananlardan da olumlu şeyler duydum. fiyatlarıda diğer markalarla rekabet edecek gibiyse düşünmeyin derim.

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Petlasın 4 mevsim lastiğini 2 yıldır kullanıyoruz pek bi sorunu olmadı arasına taş sıkışması ve çıt çıt ses yapması dışında.

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustafay76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
petlas kış lastiği

petlas artık eskisi gibi değil, son bir kaç yıldır, kalitesini artırdı, ben 1 yıldır petlas kullanıyorum, gayet memnunum, hem de % 100 yerli bir ürün, malum cari açık var ülkemizde, paramız diışarıya gitmesin. ben lastiğimi http://www.lastikjantdunyasi.com dan aldım. fiyatta o günkü piyasa şartlarında uygun du. saygılar..

petlas ticari araçlarda iyidir ama binek araçlarda pek memnun olarak kullanan görmedim duymadım. Petlas'ın Kombassan dönemindeki fabrika müdürü uzaktan akrabam olur, kendisi bile tavsiye etmedi petlas lastiği. Traktör kamyon, römorkör lastiği olarak idealdir, ama yol tutuş, sessizlik, frenlerde sorunsuzluk istiyorsan uzak dur dedi. (Bu sözleri Astra bile değil benim minibüs için söyledi) Yani uzak durun bence. İlla kar lastiği lazımsa gidin alın bi takım michelin ya da kleber. 5 sene boyunca sök tak hiç bişey olmaz. Petlas bi yaz yattımıydı, adam olmuyor.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha öncede lastik ve jant bölümünde açıldı petlas ile ilgili konular defalarca yazdık yazdım adi dediğiniz lastiği şirket araçlarımda kullanıyorum şahsi araçlarımda kullanıyorum uzun zamandır fren mesafesinden yolu tutmasından v.s. hepsinden memnunum

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar diğer konuda da söyledim.Bence! Kullandığınız lastiklerin diş şekillrini gösteren bir resim ekler yada resimin linkini koyarsanız çok daha yardımcı olur yorum isteyen arkadaşlara.Taktir size kalmış.

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
PETLAS w651

petlas_w651.JPG

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benimde 2 sezondur kullandıgım lastik bu bu senede kullanırım galiba ankarada kullanıyorum ben gayet memnunum kombassan müdürünün dediği yabancı firmaların dediği beni ilgilendirmiyo pek bu bu lastik kışın abanta da çıktım ılgaz dagınada çıktım ankara içersinde de gezdim saolsun yollarda kalmadım ben bana soranlara öneriyorum petlası