peryodik bakım

akif1984

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ederim değerli arkadaşlar görüş ve önerileriniz için.

• Beğen
Tepkiler: goktasoktay

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et

• Beğen
Tepkiler: akif1984

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Tekrar merhaba arkadaşlar, bu hafta sonu aracımın yağ bakımını yaptırıyorum nasip olursa. Bütün filtreleri Mann olarak aşağıdaki linkten satın aldım. Dün teslim edildi. Bütün ürünler Mann markalıydı yalnız mazot filtresinde mann yazmıyordu HENGST diye bir şey yazıyor. Bende seri numarasını falan araştırıp eğer doğru ürün değilse gönderecektim ama gördüm baktım ki orijinal GM marka mazot filtresi gelmiş çok şaşırdım :) Ben ürünleri 250 liraya almıştım bugün kontrol ettiğimde fiyatının arttığını gördüm. Düşünen arkadaşlar olursa tavsiye ederim.

• Beğen

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Tekrar merhaba arkadaşlar, bu hafta sonu aracımın yağ bakımını yaptırıyorum nasip olursa. Bütün filtreleri Mann olarak aşağıdaki linkten satın aldım. Dün teslim edildi. Bütün ürünler Mann markalıydı yalnız mazot filtresinde mann yazmıyordu HENGST diye bir şey yazıyor. Bende seri numarasını falan araştırıp eğer doğru ürün değilse gönderecektim ama gördüm baktım ki orijinal GM marka mazot filtresi gelmiş çok şaşırdım :) Ben ürünleri 250 liraya almıştım bugün kontrol ettiğimde fiyatının arttığını gördüm. Düşünen arkadaşlar olursa tavsiye ederim.

hengst orjinal ürün tedarikçisidir. Gm marka filtre seti aldığınızda yakıt ve yağ filtresi hengst marka, hava ve polen mann gelir. Böyle olması bence daha iyi:) Güle güle eskitin...

• Beğen

akif1984

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
bende su setleri aldım. Umarım sıkıntı olmaz.
Kısa vadede bir sıkıntı olmaz.
Bir kez bakımda ben de bosch filtre seti kullanmıştım.
Fakat;
benim şahsi fikrim yağ, yakıt, hava orjinal gm, yağ ise liquimoly, mobil ya da motul.
gm filtre dedim çünkü gm markalı hava ve polen filtreleri de mann üretimi olmasına rağmen kalite farkı var. 9400km de arabadan çıkan orjinal gm hava filtresinin halini görseniz bana hak verirdiniz. filtreleri 4-5binde bir mi değiştirsem dememe sebep olacak kadar yıpranmış durumdaydı.
Tabi ki tercih sizin.

akif1984

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Kısa vadede bir sıkıntı olmaz.
Bir kez bakımda ben de bosch filtre seti kullanmıştım.
Fakat;

Tabi ki tercih sizin.
İlk dizel aracım ilk bakımım olacak aylık 500 km felan yapıyorum en fazla sehiriçi kullanıyorum.