peryodik bakım

akif1984

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Son bakım malzemelerimi oradan satın aldım. Herhangi bir problem yaşamadım.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
ben bir kaç parça malzeme aldım hepsi de geldi şükür ne marka ise onu yolluyorlar paketleme de güzel oluyor

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
ben de 1 kez parça, 1 kez de filtre seti aldım. orjinal ürünler, paketlemeleri de güzel. Bu sebeple güvenilir fakat en ucuz fiyat değil.
@goktasoktay arkadaşımızın alıntıladığım mesajında belirttiği sitede fiyatlar daha uygun ve paylaştığı fotoğraflarda görüldüğü üzere orjinal ürünler ama ben bu siteyi deneyimlemedim bilmiyorum.

Buradan almıştım. Zaten piyasada çok fazla site yok güvenilir..

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: akif1984

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et

Bu iki yağda 5 30 dexosII standartlarını karşılıyor ancak birinde Alman Dolumu yazıyor diğerinde öyle bir ibare yok. Bu işte bir sahtekarlık dönüyor gibi geldi bana. 5 lt Alman dolumu dediği ürün fiyatı 210 lira iken 4 litrelik yağın fiyatı 125 lira 1 litrelik olanında fiyatı 42 lira yani GM marka dedikleri 5 lt yağ 167 liraya geliyor ki hepsiburada sitesinde bu fiyat 135 lira.

https://www.hepsiburada.com/gm-5w30...JhPpqk1bTTrmmNN2XjMTuiu5SimFdRCMaAqQ3EALw_wcB

Sadede gelecek olursam 5lt yağ bu satıcılara çok daha ucuza geliyor ve bu yağ konusunda ben çok hassasım, Aliağada Lukoil yağ fabrikasında dolumu yapılan yağı orijinal GM diye piyasaya sürüyorlar. Belki kalite farkı yoktur ama bu durum beni işkillendirdiği için sizin yerinizde olsam bu filtre grubunu almazdım.

Ben geçen hafta Motul yağ aldım gitti gidiyordan 170 liraya geldi 5 ltsi. Filtre konusunda henüz karar veremedim bosch marka filtre grubunu silecek sepetinde buldum 182 liraya denk geliyor. Mann filtre grubunu biraz daha uygun fiyatlı bulabilsem ondan alacağım. Ama filtron konusunda pek bilgim yok.

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve akif1984

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
gm nin kendi yağları ithal de yazsalar hepsi petrol ofisinin malları ve tavsiye etmem sadece dışarıdan gelen akrabanız var ise aldırın

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
bu siteden alışveriş yapan var mı? bu bakım setinin fiyatı uygun gibi geldi bana
Akif Bey özellikle dizel araç için bakım ürünleri bence büyük önem arz etmekte, özellikle yağ, yağ ve mazot filtresi motor sağlığı açısından çok önemli unsurlar. Mann filtre grubunun kalite olarak çoğu araç markalarının Orijinal filtre grubundan daha kaliteli olduğunu söylüyorlar.

Ben nasip olursa Mann filtre grubunu almaya niyetlendim onun fiyatı 240 lira, motul 5 30 yağ da 170 lira. Böyle bir seti kendiniz oluşturursanız, 90 lira bir fiyat farkı oluyor. Yada yağ ve mazot filtresini mann kullanarak hava ve polen filtresini filtron marka kullanırsanız. 50 lira farkla Sizin belirttiğiniz filtre setinden daha kaliteli bir set oluşturabilirsiniz. Yağ satış linkinide paylaşayım bakmak isterseniz. Satıcı gayet ilgili, gelen ürün 2019 10. ay üretim tarihli

• Beğen
Tepkiler: akif1984

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Yağ konusunda al bendende o kadar, fiyat aralığı çok geniş. Bu kadar fark olmaması lazım, bu nedenle son bakımda özellikle LIQUI MOLY aldım.

• Beğen
Tepkiler: psk.selman

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
benim şahsi fikrim yağ, yakıt, hava orjinal gm, yağ ise liquimoly, mobil ya da motul.
gm filtre dedim çünkü gm markalı hava ve polen filtreleri de mann üretimi olmasına rağmen kalite farkı var. 9400km de arabadan çıkan orjinal gm hava filtresinin halini görseniz bana hak verirdiniz. filtreleri 4-5binde bir mi değiştirsem dememe sebep olacak kadar yıpranmış durumdaydı.

• Beğen
Tepkiler: psk.selman

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle ömer beyin belirttiği üzere gm filtrelerin kalite farkı çok fazla. Yanlış anlaşılmasın, elimdekileri pazarlamak adına asla söylemiyorum. Bosch almam mesela. Geçen yıl yağ filtresi olarak bosch almıştım. Serviste değişim için söküldüğünde eleman gösterdi. Filtre yamulmuştu resmen. Gm filtrelerde öyle bir durum hiç görmedim. Fakat gm yağ için aynı şeyleri söyleyemem. Gm yağ koydurmuş bulundum geçen yıl. Aracım gizli temizlik yapma sıklığını bile artırmıştı. Çok kaliteli bir yağ değil, en azından ülkemize giren gm yağlar.
Araçlarımız ucuz araçlar değil. Biraz fazla masraf çıktığından kesemizi zorlayabiliyor. O sebeple filtre grubunda kesinlikle orjinalden şaşmamak lazım. Zira sonra başka şeylere sirayet edebiliyor.
Naçizane tavsiyemdir, orjinal filtre, kaliteli yağ..

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi