pasta cila

seyyah83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar pasta cilanın ortalama fiyatı hakkında bilgisi olan var mı?
benim arabanın kapı çerçevelerinde boya gerek birde yapmışken pasta cila yapayım diyorum acaba kaça malolur?

dikmenm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100-200 arası değişir,işçiliğe ve boyanan yüzeye göre meblağ değişiklik gösterebilir,ustayla olan samimiyet önemli bir etkendir..

seyyah83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100-200 arası değişir,işçiliğe ve boyanan yüzeye göre meblağ değişiklik gösterebilir,ustayla olan samimiyet önemli bir etkendir..

aotuking te yapmayı düşünüyorum. onlarda fiyat sabit olması lazım?

ayzekcdx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence kendin yap kardeş adamlara o kadar para vermektense ben hep kendim yapıyorum tertemiz oluyo tabi aracın rengi de önemli benim ki gri beyazda da bişey olmaz ama kırmızı falan olursa o sakat iyi atamazsan izleri belli olur

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende siyah arabama pasta cila yaptırıcam ama herkes nisan mayıs ayını bekle diyor.havalar yağmurluyken yapılmaz hemen bozulur diyorlar. arkadaşımın kardeşi boyacı ve çok iyi diyorlar ona yaptırıcam.sanırım 100tl civarı olur.autoking nekadar fiyatlarını bilen varmı?

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cila tamamda pasta yapmayın bence , arabanın verniğini resmen alıyor , kesinlikle yapmayın , yoksa o güzelim parlayan arabanız mat renk olur.