Pasta Cila Önerisi

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi şöyle bir durum var. ÇBS vs. piyasa ürünleri tamam uygunlar ve ilk anda güzel parlaklık veriyorlar ancak bu parlaklığı en fazla 2-3 yıkama muhavaza edebiliyorlar.. Ben cila olarak yukarıda da bahsi geçen meguiar's NXT tech wax'ı öneririm.. Çok uzun bir süre çok farklı araçlara uygulama yaptık bu ürünle ve gerçekten çok memnun kaldık. Ayrıca fiyatı pahalı gibi gelebilir ancak bir kutusunu yıllarca kullansanız bitiremezsiniz(2-3 ayda bir kullansanız yeterli olur). Ayrıca kutusundan cila için uygulama süngeri de çıkıyor ve bu sünger sayesinde cilayı çok daha zahmetsiz ve ekonomik olarak sürebiliyorsunuz..

Ayrıca bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta da cilayı mutlaka mikrofiber bir bezle silmeniz gerektiği..

Son düzenleme:

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meguiar's NXT tech wax 2.0 ürününü hepsi buradadan 76.98 liraya aldım.Gelsin deneyip bakalım...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdasslar ürün 55 liraya da satılıyor nxt tech wax haberiniz olsun

ayrıca

self servis bölümünde cila boya koruma hakkında bi başlık açtım

paylasılacak cok sey var bu konuda aslında yönetimle görüşüp boya koruma araç bakımı diye ayrı bir bölüm açtırtsakmı?

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdasslar ürün 55 liraya da satılıyor nxt tech wax haberiniz olsun

ayrıca

self servis bölümünde cila boya koruma hakkında bi başlık açtım

paylasılacak cok sey var bu konuda aslında yönetimle görüşüp boya koruma araç bakımı diye ayrı bir bölüm açtırtsakmı?

Aldım gitti :) kartada 6 taksit yaptım artık başka yerde 20 lira olsa umrumda değil.

Ayrıca;

Dediğin gibi self servis bölümüde tecrübeli üstadlardan fikir alış verişi yapabiliriz.Ya da yeni bölüm de çok mantıklı...

karakaya83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
g3 pasta var onu denersen inanılmaz sonuçlar alına biliyor ustaca yapılırsa resmen ölü boyayı diriltiyor ama bulması zordur

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayrlı olsun aracınızda koyu renk çok yakışır ıslak görünüm verir nxt 2 ayda ömrü dolar yenilemekte fayda var

Arkadaşlar pazar günü arabaya pasta cila yapmayı düşünüyorum.

Ama cila almam gerekiyor,ne önerirsiniz ? Çok ucuzda olmasın,çok pahalıda. :D

madem bursadasın auto glym ingilz devi yanıbasında

www.obeyticaret.com la ileşime geç piyasadakilerin hepsinden bir gömlek üstün bir marka

fiyat olarakta meguiarstan çok hesaplı

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buğra kardeşim diğer konuyu baştan sona okudum.Cidden çok yararlı paylaşım olmuş.Oradaki bilgiler çok işime yarayacak.Ayrıca bir sorum var.Bazıları wax ı güneşte yapıp yarım saat beklettikten sonra silmemi, bazılarıda gölgede yapıp 10-15 dakika sonra silmemi önerdiler.Hangisi doğru?

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında ikiside aynı seyi söylüyor ama yanlıs ifade etmişler

yazın yapıcaksanız mecbur gölgede yapılmalı kaput sıcak olursa ürün için hoş olmaz

kısın yapıcaksanızda malzemenin kuruması için günes tavsiye edilir ama sıcaklık uygunsa yine gerek yok güneşe

siz bu mevsimde yapıcaksanız havanın açık oldugu bi günü tercih edin

eger arcınızda harelernme varsa nxt yi uygulamadan önce hare giderecek bir pasta kullanmanızı tavsiye ederim

hare görüntüsü genelde güneste kendini belli eder

dsc1326.jpg

dsc1333.jpg

Son düzenleme: