PASSAT mı A3 mÜ

A3-2007 PASSAT 2007

• A3

Oy: 39 47.0%
  • PASSAT

Oy: 45 54.2%

• Kullanılan toplam oy
    83
  • Anket kapatılmış .

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ezgene biz de abime birkaç ay önce aldık 2006 passat 2,0TDI. o da 28 yaşında :D passatın bu kasası eskilerine göre biraz daha spor duruyor. yani yaş ortalaması biraz aşagı indi bence aracın. ancak seni tanımıyorm boy pos ne durumda bilmiyorm. eğer ki olgun görünüşlü biriysen passatta sırıtmazsın. ama mesela ben bindiğimde babamın arabasını almısım gibi görünüyorm :D

bir de passat A3 e göre daha prestiji yüksek bi araç. yani resmi bir ortama gittiğinde (iş, akraba toplantısı vs.) dosta düşmana daha çok göz dolduran bir araç. "oooo ezgene bey geldi" yi daha rahat söyletecek bir araç. ama A3 tahmin edersin ki spor hb bi araç. daha genc, daha zibidi, daha çılgın duruyo; hele de tek kapıysa. ama bu kıyaslamada passat için söylenebilecek en doğru sıfat "ağır başlı" bence.

ama passatın FSI motoru tutulmuyo, kasaya yetersiz deniyo. zaten FSI motorlar ilk çıkışından itibaren bu yaftayı yedi ve birkaç yıl sonra TSIa döndüler.
passat alacaksan bence ya git 2,0 TDI al ya da TSI.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boşver bence yaşı maşı, Passat'a bin, arabaya bindim de. İkisini yanyana koy, gözler Passat'ı görür. Passat'la bir kere uzunyol keyfi yaşa, öbür arabanda Passat olur.

Zaten büyük bir arabaya bindikten sonra seni, A3, Astra falan gibi ufak arabalar kesmez emin olabilirsin.

35.BPC.06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabıkı passat , a3 un full unu almak cok pahalı ve gereksız bı paha

Ejder1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabıkı passat , a3 un full unu almak cok pahalı ve gereksız bı paha
Katılıyorum. A3'ü incelemeye aldığımızda donanım olsun performans olsun yakıt olsun şekil olsun Parasının Arabası Değil. Şahsen görünüş olarakta benim hiç hoşuma gitmiyor ve herkeste olan bir araba. Siyah passatı çek altına + jant + cam filmi + egzos bide ufak çaplı bi tesisat kur hem severek binersin hem bakışları üstüne çekersin hemde çok memnun kalırsın üstede cebine para kalır.

Erkut 205

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.205team.com
Limit varsa ise zorlannıp eski neslin devamı scirocco güzel gider.
Ama A3 passat farklı sınıflar, hangisinde kendini mutlu hissediyor isen onu almalısın bence. Özellik, donanım felan bunlar bana çok boş geliyor...Aracında temel özellikler olsun yeter. Ki bahsettiğimiz araçların en soft hali bile oldukça zengin donanıma sahip.

efekadefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her iki aracında 1.6 ları özellikle otomatik&triptonikleri istanbul içi 11 lt den aşağı yakmaz.. ben passat tercih ederdim. mumkunse butcenizi zorlayın 1.4 tsi veya 2.0 tdi almaya bakın. iki motor da gayet iyi gider.