PASSAT mı A3 mÜ

A3-2007 PASSAT 2007

• A3

Oy: 39 47.0%
  • PASSAT

Oy: 45 54.2%

• Kullanılan toplam oy
    83
  • Anket kapatılmış .

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,Biliyorsunuzki aracımı sattım.Kafamda kırmızı veya siyah 2006-2007 model trip vites A3 var..Yaklaşık 40000 tl ye kadar bi araç bakıyorum.Ne alaka ikiside farklı araçlar diyeceksiniz ama dün otocentere gittiğimde 2007 otomatik comfortline Passat a bindim.Ve yaşıma hitap etmesede çok hoşuma gitti.Acele etmiyorum.1-2 aya beklicem Kışın alıcam.Astram varkende kafamda hep A3 vardı.Şimdi o paraya passat almak varken A3 yanlış mı olur? Siz olsanız hangisini alırsınız.Sadece passat yada A3 demeyin.Tercihinizi neden Yapıyorsunuz açıklamada yazarsanız sevinirim.SEvgi ve saygılarımla...

Son düzenleme:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İkisi farklı segmentte ve farklı zevklere hitap eden araçlar. Burada herkes kendi zevkine uygun olanı önerecek doğal olarak, bu da senin için yanıltıcı olacaktır. Bence hangisi seni daha çok cezbediyorsa onu tercih et, sonuçta kullanacak kişi sensin. Eğer büyük bir bagaja ihtiyacın yoksa ve arabada sürekli 3-4 kişi seyahat etmiyorsan A3 daha iyi bir tercih olur bence, yaşına daha uygun. Passat'ı ileride de alırsın.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
iyi donanımlı a3 tercih edilir bence...

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bagaj sıkıntın ve çocuk yoksa kesinlikle a3 derim

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
a3 4 kapılı beyaz üstü komple cam tavan ,siyah film cam olursa 10 numara olur. passat alıcaksan 2.0 dizel otomatik anca olur

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ezgene, Autocity'de tanıdık arkadaşım var, satış şefi kendisi... Galeri vb yerlerden de bakıyorsan oraya da bir göz atarsın. Bu arada bir ara nakit ihtiyacı için aracını satmayı düşünüp sonradan vazgeçen bir arkadışım var, istersen ona da sorabilirim. Arabası 2007 A 3 kırmızı...

Son düzenleme:

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ezgene, Autocity'de tanıdık arkadaşım var, satış şefi kendisi... Galeri vb yerlerden de bakıyorsan oraya da bir göz atarsın. Bu arada bir ara nakit ihtiyacı için aracını satmayı düşünüp sonradan vazgeçen bir arkadışım var, istersen ona da sorabilirim. Arabası 2007 A 3 kırmızı...

Otomatikse olur...Teşekkür ederim ilgin için.

Volkancım dediğin a3 için 45 den aşağı istemezler.O da beni aşar:)

EvolutionX

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ezgene abi passat biraz daha ileri yaşlara hitap ediyor 35-40 yaşlar gibi ve 2.0 motordan aşağısıda o kasada zorlanır gibime geliyor
ama bi a3 te 1.6 motor bile yeterli gibi passat kadar ağır değildir

benim tek tavsiyem olur abi oda alman arabasından şaşma adamlar işinin hakkını veriyor

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikisi farklı segmentte ve farklı zevklere hitap eden araçlar. Burada herkes kendi zevkine uygun olanı önerecek doğal olarak, bu da senin için yanıltıcı olacaktır. Bence hangisi seni daha çok cezbediyorsa onu tercih et, sonuçta kullanacak kişi sensin. Eğer büyük bir bagaja ihtiyacın yoksa ve arabada sürekli 3-4 kişi seyahat etmiyorsan a3 daha iyi bir tercih olur bence, yaşına daha uygun. Passat'ı ileride de alırsın.

bende ayni fikirdeyim.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım bıle gönlümde a3 var kaldıkı daha gençsin abi ne işin var passatla...40 45 sonra passat :)