Paslanma !

cemcapar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba,

Aracımın tavanında çok küçük boyutta iki yerde paslanma mevcut. ayrıca sol ön kapı camının yan tarafında da çok ufak bir paslanma mevcut. Bunun önüne nasıl geçebilirim ? neler yapmalıyım ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Pas kanser gibidir, içten içe yürür. Kazıtıp temizletirseniz, biraz daha uzun sürer ama gene aynı yerler patlar.

Eski aracımda pas gördüğüm gün satılığa çıkarttım kurtuldum. Pastan kurtuluş maalesef yok.

cemcapar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu haber çok kötü oldu gerçektende, ben bu küçük olan paslanmaları kazıtıp, macun ve boya ile hem kapatıp hemde kurtulmayı düşünüyordum açıkçası ama aynı yerden aynı şekilde patlak vermesi can sıkıcı bir durum olur gerçektende.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
bu haber çok kötü oldu gerçektende, ben bu küçük olan paslanmaları kazıtıp, macun ve boya ile hem kapatıp hemde kurtulmayı düşünüyordum açıkçası ama aynı yerden aynı şekilde patlak vermesi can sıkıcı bir durum olur gerçektende.

Pası %100 temizlemeyi başarsan bile, gene o bölge paslanıyor. Dediğim gibi kanser gibi. Ama 2 sene falan boya patlamaz.

cemcapar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesin çözüm yok sadece geçiştirebiliyoruz anladığım kadarıyla ki muhtemelen paslı bölgenin hava şartlarından veya farklı sebeplerden ne kadar etkilendiğinede bağlı. Duruma göre sanırım 1 sene sonrada patlak verebilir 2 sene sonrada.