parkta arabama sürtmüşler kafayı yedim bir yardım.

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun. doru diyosunuz türkiyede kendinize ait kapalı garajlı ev olmadıkça isteyen her istedğini yapabiliyor allaha emanet. adam baliyi çekiyor gelio elindeki bıcakla flan sürterek geçiyor yada geçen ay başıma geldiği gibi çivi sokup patlatmışlardı . bende yoksa sende de olmasın zihniyeti var çok kişide. şu havalar düzelsin pasta cila yapacam. sanki çizik değilde arabaya sürtenin gri boyası kalmış gibime gelio inş öledir.

buda bana sürten adamın hondası .

28122010073.jpg

28122010075.jpg

maart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun nazar boncuğu olur elletmeyin kalsın öle derim.

berkerdogan66

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
benimkinde biraz çizik biraz diğer aracın boyasıydı iyice silince yarı yarıya gitmişti, resimlerden seninki de sanki öyleymiş gibi görünüyor

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
yukarıda arkadaşın dediği gibi çok ince sulu zımpara(500-600 gibi) ve pasta cila uygulaması düzeltecektir. Bu arada 2 sene önce daewoo vardı bende 2001 model, sabah çıktım ve gördüm vurup kaçmış vatandaş, yol tek yön, geri gelirken takmış sol burundan, far+çamurluk+elektrikli ısıtmalı ayna+sol iki kapı ve arka çamurluk 1.5 - 2 liradan gelmişti sesi... :(

:eek::eek::eek: daha önce zımpara yaptınız mı hiç?:D

çamurluktaki çizikler pastayla gider, 2-3 delik şeklindeki boya atması göze batmaz zaten ama illa sıfır gibi olsun derseniz prof. birine rötuş+zımpara(2000-3000 arası)+pasta yaptırmanız lazım.
jantlar bence tamamen düzelmez ama pasta kısmen iş görür.
Hondacıya diyecek lafım yok.. o arabanın hali ne öyle:D

Son düzenleme:

spike

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi çizik nerde ya :) azbirşey görünen var ama onlardan bende çok var :D lastiği değiştirirken lastikçi aleti janta kaydırdı ve derin bir çizik açtı şimdi napim adamın canınımı alayım sağlık olsun dedim kapattım konuyu.

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamın araç haşat zaten. gönlü geçmiş sürte sürte geziniyor da be kardeşim beni mi buldun dedim madem sürttün ben parasında değilm şurda yüz yüze bakıyoruz bi haber ver bari dedim.farkında değilm diyo pişkin.vur kaç sporculardan buda :D ben zımpara işine girmem valla bi ara pastalarım olduğu kadarıyla . hazmetmeye başladım yavaş yavaş napalm kısmet allah başka dert vermesin:D

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ince pasta ve üstübü işini çözer aynı işlemi jantada yapabilirsin ama jantta kalacak mecbur

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkesın hassasıyetı farklı tabii..ben bunun için çok can sıkmazdım...pasta ile denerım ve sonuc alırım fotolardan bunu çıkarııyorum...jantda nazarlık kalsın...