Park sorunu

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polis çağırıp çektir aracı. durumu bildirin trafik ekipleri müdahale ederler araca.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polis çağırıp çektir aracı. durumu bildirin trafik ekipleri müdahale ederler araca.
Bangır Bangır Avrupa yasaları diyorlar,sigortalar arac vergileri bile o yasaya göre değişiyor, o zaman uygulasınlar sana katılıyorum...park yasağı olan levha garaj girişi çıkışı engelleme yolu kapatır şekilde parklarda, binaya ait parklara park etmeleri halinde avrupada polisi çağırırsınız gelirler çekerler hem ceza hemde çekme masrafları arac sahibine ait olur..ve telefonla polisde gelmek zorunda.sizden masraf alınmaz.Onun için ne aracını cizecek nede kul hakkına girecek ve onun seviyesine düşeceksiniz...açın telefonu gelsin polis...görevini yapmıyormu? ha alın sicilini AKİM akp halkla ilişkilere yazın baksınlar memurlarının çaresine...ben bunu derim. avrupa avrupa demekle olmuyor herkez her memur görevini bilecek vatandaşı uyaracak olmadı ceza ile yola getirecek...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapının onunde 2. araba olarak park halınde krom tamponlu bir torosun olucak :) bir sagdan giricen garaj onundekı arabaya bir arkadan sonra saglam bi yandan dalıcan torosu kapatıcan oraya , not bırakıcan , adamın camına ,
''arabamı OTOPARKIMA PARK EDERKEN sızın arabanızı gormedım şimdi benım sızı aradıgım gıbı sızde benı arayın sevgiler....''

Rusyada zengınlerın heryerde sankı heryerın sahıbıymıs gıbı sacma sekılde araba parketmesını boykot eden ve eylemlerde bulunan bir grup var ve zengınlerle aralarında cıddı kavgalar yasanıyor , arabalarının camına ciddi içerikli yazılar yapıstırıyorlar , sonra adamı bekleyıp hesap soruyorlar :) Polis falan karısmıyor hiç bu kavgaya falan... Bir olayda silah falan vardı adamın elınden almıslardı :/

lestrol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgisayarla şablon çıkaranlar var. aksesuar satıcılarında. 10 kaadını alırlar. baştan ebatı ver (Örneğin 40 x 50) sonra fısss. sana bişe diyeyim aynı dertten muzdaripim. :sopa: ahhahha. iyi hatırlattın ha ilk işim olsun. tşklr

dipnot:1- garaj; profilimdeki kepenkli yer.
2- sizden iyi olmasın bi opel forumum daha var. orda mesaj editleme hakkımız yok. bi cırladım mırladım ama adamların ağzı yanmış olmalı. yıl olmuş 2013 forumda mesaj editleme yok. yahu bir harfle ne anlamlar değişiyor türkçe bu. 50 den sonra otur pc nin başına harf ara. ey allam. bu 3. editleyişim. bak

hayırlı olsun aracın demeyi unutmuşum.

yav bende karton ile kestim felan fılanda beceremedim eyvallah sagolasın bunu ogrendıgım ıyı oldu yapıcam kocaman :)

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence apartmanınızda oturan emekli bi amca bulun.Onlar çok iyi gözlemliyor :p