Park sorunu

lestrol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2hafta once opel zafira 2008 aldım fakat garajımın onunde sureklı araba oluyor garaj kapısına Park yapmayınız yazısı spreye yazmak ıstıyorum ama kalıp felan nasıl olusturabılırız acaba yapan varmı aramızda?

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç hayırlı olsun kazasız günlerde inş..
park yapılmaz dubaları veya boş bi tenekeye harç koyup park yapılmaz levhası yaptırılabilir.
levha reklamcılarda bulunur.
yazıdan daha kesin çözüm olacaktır.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Büyük hırdavatcılarda veya AVM lerde hazır satılan uyarı levhaları mevcut.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük hırdavatcılarda veya AVM lerde hazır satılan uyarı levhaları mevcut.

Reklama girmez inş. ama firma adı vereyim Koçtaş veya Tekzen gibi yerlerde bulabilirsin bu tür uyarı levhalarını

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Uğraşma garaj girişine park eden araç olduğu önce sağa sonra sola sonra yukarı bak ön çamurluktan başla arka çamurluktan çık... bu işlemi günde bir kaç kez yap bisiklet dahi park etmezler :D

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgisayarla şablon çıkaranlar var. aksesuar satıcılarında. 10 kaadını alırlar. baştan ebatı ver (Örneğin 40 x 50) sonra fısss. sana bişe diyeyim aynı dertten muzdaripim. :sopa: ahhahha. iyi hatırlattın ha ilk işim olsun. tşklr

dipnot:1- garaj; profilimdeki kepenkli yer.
2- sizden iyi olmasın bi opel forumum daha var. orda mesaj editleme hakkımız yok. bi cırladım mırladım ama adamların ağzı yanmış olmalı. yıl olmuş 2013 forumda mesaj editleme yok. yahu bir harfle ne anlamlar değişiyor türkçe bu. 50 den sonra otur pc nin başına harf ara. ey allam. bu 3. editleyişim. bak

hayırlı olsun aracın demeyi unutmuşum.

Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bilgisayarla şablon çıkaranlar var. aksesuar satıcılarında. 10 kaadını alırlar. baştan ebatı ver (Örneğin 40 x 50) sonra fısss. sana bişe diyeyim aynı dertten muzdaripim. :sopa: ahhahha. iyi hatırlattın ha ilk işim olsun. tşklr

dipnot: garaj profilimdeki kepengli yer.

Cemal ben çözümü söyledim. Kimse kusura bakmasın ağaları beklemeye niyetim yok gülü seven dikene katlanır alırım façası aşağı oturur derdine yanar.

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cemal ben çözümü söyledim. Kimse kusura bakmasın ağaları beklemeye niyetim yok gülü seven dikene katlanır alırım façası aşağı oturur derdine yanar.
nadir bey geberdim gülmekten gece gece :maden:. istanbulda ağabeyim var 2 tane siplıntırı var servisçi. o da öyle dio. geçen gece bişe almaya gitcem garajın önünde araba. tanımam etmem. 10 dakka bekledim şansa geldi. dedim ki acil hastam olsa , babam kalp krizi geçirse hastaneye kaldıramıcam. ne diye park ettin? bi özür dilemeden gitti :mad: ayı ahhahha

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ya insanız tamam iki dakika üç dakika neyse amenna adam parsellemiş gibi atar arabasını gider gitmek ile de kalmaz denyo telefon numarası filan da bırakmaz öküz...eee şimdi ne yapmak gerek? dedim gibi alacaksın kafasını aşa bak bakalım bir daha park ediyor mu? ne yalan söyleyeyim Allah'ın bildiğini kuldan saklamam eğer benim garajım olsun ve biri park edip gitsin dört lastiğinin de canına okurum... bizim milletimizin anladığı dil bu.

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaradan kimsenin yüreğinden merhameti almasın. çok acımasızsın malkoçoğlu. ahhahha. :bisiklet: