Park Sensörünü Nerede Taktırayım?

ozan okudan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ancak ucuza kaçmak içinkalitesiz bişey takma.ayrıca kendin takcaksan da titiz çalış ki eğreti durmasın

eerrsin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sağ olun 150 tl ve tampon rengine boya dahil ise yetkili serviste taktırayımmı? Opel Çiftkurtlar bu konuda yardımcı olucak. Malzeme orjinal opel malzemesi olacağı için 2 yıl garanti kapsamındaymış. Yada 100 Tl ye normal alarmcıyamı yaptırayım ? Araç zaten gri olduğu için gri sensörde bulunabilirmiş. Teşekkürler

oz_musa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben geçenlerde bimde yeni kapanya olmuştu ben aldım 30 lirayada taktırdım çokta güsel oldu tavsiye ederim ;)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her park sensörüde alınmaz bazıları boyaya karşı dayanıksızdır boyayı yedimi algılama alanı çok daralır bazıları su alır v.b

opel servislerinin takdığı park sensörü cenmax zaten orjinal dedikleri o .. cenmax al istersen istediğin elektrikçi takar yada servis.. ama sensörleri boyatma tamponu komple boyat çünkü sensörler sonradan boyandımı çok sırıtıyor.. gerçi boya ustaasınada bağlı ama hiç bir ustada minnacık dört sensör için boya yapmaya yeltenmiyor..

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
200 çok fazla şu an yarı fiyatına montaj dahil bulabilirsin

bu da benim araçta sonra dan taktırdığım park sensörü

Aracınız çok güzel kazasız belasız kullanın.ve en önemlisi arka camdaki mükemmel imzaya bayıldım.Tebrik ederim