park sensörü montajı (resimli anlatım)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
tşk ederim kardeşim daha güzelleri senin olsun. gerçi sen sensör değil kamera takarsın artık :)
hahah yok ya kamera takmam gereksız yetıyor park sensoru kanka :D

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle Güle kullan Gökhan abim tahmin ettiğimdende kolaymış gerçekten olay kafamda bi bakarsın eser aynı şekilde bi konuda ben açarım tekrar hayırlı olsun abi :D

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle Güle kullan Gökhan abim tahmin ettiğimdende kolaymış gerçekten olay kafamda bi bakarsın eser aynı şekilde bi konuda ben açarım tekrar hayırlı olsun abi :D

çok kolay toplamda 1 saatimi filan aldı. inşallah sende en kısa zamanda yaparsın

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı düşünce bende de var; fakat henüz cesaret edemedim,tebrik ederim sizi; ben kablosuz yada kablolu direk aynadan göstergeli olanı almak istiyorum ama hala kararsızım...

Kablosuz:
http://www.hepsiburada.com/Liste/sp...s.aspx?productId=otm85a01626&categoryId=26026

Ayna Göstergeli:
http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?Categoryid=26026&Productid=otm341467

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?Categoryid=26026&Productid=otm340016#

modeller çeşitli olabilir ama bence kablosuz alma. veri göndermede zamanlama hatası olabilir kablolu al zaten çokta uğraştırmıyor kablo çekmek 20 dk mı aldı sadece

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güle güle kullanın göstergesini yerleştirdiğiniz yerin resmi varmı nereye koydunuz.benim araçta koyacak yer bulamamıştım göğüsün üstünde duruyo ama çirkin bir görüntüsü var değiştirmeyi düşünüyorum

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güle güle kullanın göstergesini yerleştirdiğiniz yerin resmi varmı nereye koydunuz.benim araçta koyacak yer bulamamıştım göğüsün üstünde duruyo ama çirkin bir görüntüsü var değiştirmeyi düşünüyorum

tşk ederim resmi yok ama videoda belli sağ tarafa koydum.

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emegİne sağlık .. Birde otomatik far olayını yapsan mükemmel olur..

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emegİne sağlık .. Birde otomatik far olayını yapsan mükemmel olur..

hafta sonu mokia (cengiz) geldi. görüştük. onun aracında var. mükemmel olmuş. gördüm bende yapacağım kısmet olursa devresini bulabilsem ve detaylı bi anlatım olsa süper olacak.