Park halindeki aracıma çarpma başarısı

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Park halindeki aracıma çarpma başarısı

Bende kaza geçirdiğimde benim evrakları da vermiştim karşıya, %100 o hatalıydı, sigortama ya da kaskoma dokunulmadı. Sanırım kazaya karışan iki araç olduğu için formalite gereği isteniyor olabilir. Hoş benim olayımda 3 arabaydık, herkes birbirine verdi. Evrakları yani. (:)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bende kaza geçirdiğimde benim evrakları da vermiştim karşıya, %100 o hatalıydı, sigortama ya da kaskoma dokunulmadı. Sanırım kazaya karışan iki araç olduğu için formalite gereği isteniyor olabilir. Hoş benim olayımda 3 arabaydık, herkes birbirine verdi. Evrakları yani. (:)

Sonra hep beraber uşağa? :) Adamın sekreterine postayı koydum, ehliyet ve ruhsatımı gönderiyorum; ama trafik poliçemle yapacağınız bir işlem yok, dolayısıyla göndermiyorum dedim. Bakalım neler olacak.

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yağlı çekiç, öpücükle çektirme ve pastayla ilk günkü gibi olur, böylelikle gelmiş geçmiş olsun, bazen böyle küçük olumsuzluklar büyük şeyleri atlatır..

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun sıkıntı yapma hallolur bendede var bu tür sorunlar herkeste var sonuçta istanbulda yaşıyoruz.