Park Freni İndiriniz sorununun nedeni

murahat

Kayıtlı Kullanıcı
20-Denizli
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar. Aracım Opel Astra J. Elektronik Park freni var. Çalışmasında hiçbir problem yok ancak. Arabayla hareket ettiğimde Park Freni İndiriniz diye bir uyarı veriyor. Her dur kalk yaptığımda aynı uyarı var. Bilgisayara soktuk hiçbir arıza görünmüyor. Nedeni ne olabilir.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Park frenini kendiniz mi indirip hareket ediyorsunuz yoksa otomatik olarak bırakıyor mu ?

murahat

Kayıtlı Kullanıcı
20-Denizli
Siteyi ziyaret et
Park frenini kendiniz mi indirip hareket ediyorsunuz yoksa otomatik olarak bırakıyor mu ?
Otomatik olarak bırakıyor. Kendim de indiriyorum. Yani her türlü denedim. Ama uyarı her halukarda çıkıyor.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Bilgisayara baglandiginda abs sisteminin ariza kaydina baktirdinizmi, zira genel beyindeki ariza kaydina dusmeyebiliyor abs beyninin ariza kaydini sorgulatin bi,

murahat

Kayıtlı Kullanıcı
20-Denizli
Siteyi ziyaret et
Bilgisayara baglandiginda abs sisteminin ariza kaydina baktirdinizmi, zira genel beyindeki ariza kaydina dusmeyebiliyor abs beyninin ariza kaydini sorgulatin bi,
Aslında beyinciye de götürdük. Orda bakmışlardır diye düşünüyorum. Ama emin de değilim. Yarın tekrar gidecek bakalım.

magne33

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
bcm (gövde kontrol ) beyninden oluyor buyuk ihtimalle benim aracımda sag arka sinyal saglam olmasına ragmen arıza veriyordu beyincide bcm modlünü tamir ettirdim artık vermiyor 3 4 ay kadar oldu sorun yok