Parcalari nerelerden aliyorsunuz?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Gergi rulmanları, triger ile birlikte değiştirilir. Bildiğim kadarıyla set olarak satılıyorlar triger ile birlikte. Takım olarak değiştirmenizi öneririm. Hatta sizin yerinizde olsam triger kayışı komple takım olarak gergisi, devirdaimi vs komple değiştiririm.

• Beğen
Tepkiler: mskirca

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gergi rulmanları, triger ile birlikte değiştirilir. Bildiğim kadarıyla set olarak satılıyorlar triger ile birlikte. Takım olarak değiştirmenizi öneririm. Hatta sizin yerinizde olsam triger kayışı komple takım olarak gergisi, devirdaimi vs komple değiştiririm.
Tşk ederim bunu söylediğiniz iyi oldu

ugolgeci1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hasip Kardeşim ve forumumuzun üyeleri arkadaşlarım, kardeşlerim. Hepinize merhaba demek isterim öncelikle.
Forumda ilk mesajım inşallah son olmaz :)
Aracım Opel Astra Classic III 1.6 Benzinli 2012 essenti konfor paketli Hatchback. Aracım şuan 58709 km.'de.

Şimdiye kadar hep Opel yetkili servislerinde bakımlarımı yaptırttım.

yine bir bakım zamanımız geldi çattı :) Hem Fethiye hem de Antalya'daki Opel yetkili servislerinin önerisi standart bakıma ilave olarak 60000 km bakımında gerekli olanların yapılması ( Triger kayışı, V kayışı, 4 buji, fren hidroliği vs. ) Bunun için de indirim ve kampanya dahil 2000 TL talep ettiler :)

Aracın kilometre olarak 60000e yaklaştığını, yaklaşmamış olsa bile yaşından dolayı bu kayış takımlarını biz her şartta kesin olarak istisnasız olarak dğeiştiriyoruz ve tavsiye ediyoruz diyorlar.

Şimdi sizlerine bu konudaki tecrübelerini sormak isterim. Sizce bu tavsiyeye kulak asmalı mıyım?

Eğer cevabınız evet ise malum devir ekonomi devri, 2000 TL bu bakım için masraf bütçemde yoktu ve alternatif ararken gerekli orjinal parçaların internetten alınabildiğine şahit oldum.

Ve araştırmam sonucunda https://www.onlineyedekparca.com sitesini gayet profesyonel olarak gördüm. Bu siteden alışveriş yapana arkadaşların yorum ve tecrübelerini de duymak isterim açıkçası.

Şimdilik bu kadar arkadaşlar.

Kalın sağlıcakla,

Ümit Gölgeci
Antalya-Kaş

• Beğen
Tepkiler: Murat

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hasip Kardeşim ve forumumuzun üyeleri arkadaşlarım, kardeşlerim. Hepinize merhaba demek isterim öncelikle.
Forumda ilk mesajım inşallah son olmaz :)
Aracım Opel Astra Classic III 1.6 Benzinli 2012 essenti konfor paketli Hatchback. Aracım şuan 58709 km.'de.

Şimdiye kadar hep Opel yetkili servislerinde bakımlarımı yaptırttım.

yine bir bakım zamanımız geldi çattı :) Hem Fethiye hem de Antalya'daki Opel yetkili servislerinin önerisi standart bakıma ilave olarak 60000 km bakımında gerekli olanların yapılması ( Triger kayışı, V kayışı, 4 buji, fren hidroliği vs. ) Bunun için de indirim ve kampanya dahil 2000 TL talep ettiler :)

Aracın kilometre olarak 60000e yaklaştığını, yaklaşmamış olsa bile yaşından dolayı bu kayış takımlarını biz her şartta kesin olarak istisnasız olarak dğeiştiriyoruz ve tavsiye ediyoruz diyorlar.

Şimdi sizlerine bu konudaki tecrübelerini sormak isterim. Sizce bu tavsiyeye kulak asmalı mıyım?

Eğer cevabınız evet ise malum devir ekonomi devri, 2000 TL bu bakım için masraf bütçemde yoktu ve alternatif ararken gerekli orjinal parçaların internetten alınabildiğine şahit oldum.

Ve araştırmam sonucunda www.onlineyedekparca.com sitesini gayet profesyonel olarak gördüm. Bu siteden alışveriş yapana arkadaşların yorum ve tecrübelerini de duymak isterim açıkçası.

Şimdilik bu kadar arkadaşlar.

Kalın sağlıcakla,

Ümit Gölgeci
Antalya-Kaş

Ümit abi aramıza hoşgeldin inş. ilk ve son mesajınız olmaz :) 60 bin bakımı konusunda doğru söylemişler. Benim şahsi önerim 60 bin bakımında aşağıdaki ürünlerin tamamının değiştirilmesidir. Yetkili / Özel servis tercihi size kalmış. Son yaptırdığım bakımda bende onlineyedekparca sitesinden malzemelerin orjinallerini sipariş edip dışarıda işçilik vererek değiştirttim.

• Yağ
  • Yağ Filtresi
  • Bujiler
  • Hava Filtresi
  • Polen filtresi
  • Triger kayışı (60 bin km ömrü vardır)
  • Triger gergisi ve makaraları (60 bin km ömrü vardır)
  • Devirdaim pompası (60 bin km ömrü vardır)
  • V kayışı (durumuna bakılarak ertelenebilir)
  • Fren balataları (durumuna bakılarak ertelenebilir)
  • Fren hidroliği ( Bozulma yoksa değiştirmek mantıksız olur, eksik varsa tamamlanır)

ugolgeci1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşbuldum kardeşim, teşekkür ederim bilgiler için. Tecrübelerimi paylaşacağım. https://www.onlineyedekparca.com sitesindeki sepeti baya doldurduk bu arada :)

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Malesef geçen bende baya bi doldurdum normal bir bakım 500 TL geçmişti :)

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ümit abi hoşgeldiniz aramıza değerli yorumlarınızı bekliyoruz