Parça Tavsiyesi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
site sağlam bi sorun olduğunda hemen yardımcı olurlar merak etmeyin.
kendilerine online mesaj atın aracımın triger ve devirdaimi değiştirmek istiyorum diye hangi parçaları önerdiklerini söylerler. ayrıca servisleride var yenibosna tarafında...

ergunmehmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra 2.0 cdx 2001

Site sağlamdır bende daha 2 hafta önce siteden alışveriş yaptım , geçen hafta değiştirdim trigeri ... Benim usta sökmeyi mi bilmiyodu , nasıl olduysa klima gazını da boşaltmış , sonrasında birde klima gazı bastırmak zorunda kaldım , ustaya da 130 TL verdim , hadi hayırlısı diyelim bundan sonra ,,,, parçalar toplamda kargo hariç 250 TL tuttu , kargo da 8,5 tl civarında , aldığım ve değiştirttiğim parçalar

Opel Vectra B X18XE-X20XEV-X25XE Motor V Kayışı Klimalı GATES x 1 1340647VB / 6PK1903

Opel Vectra B V Kayış Bilyası GM x 1 1340541TVB / 25007026

Opel Vectra B 2.0 16 Valf Benzinli Triger Seti Orjinal GM x 1 1606192VB / 1629065

Opel Vectra B X20XEV Devirdaim Su Pompası GRAF x 1 1334139VB / PA572

_Vectra_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Site sağlamdır bende daha 2 hafta önce siteden alışveriş yaptım , geçen hafta değiştirdim trigeri ... Benim usta sökmeyi mi bilmiyodu , nasıl olduysa klima gazını da boşaltmış , sonrasında birde klima gazı bastırmak zorunda kaldım , ustaya da 130 TL verdim , hadi hayırlısı diyelim bundan sonra ,,,, parçalar toplamda kargo hariç 250 TL tuttu , kargo da 8,5 tl civarında , aldığım ve değiştirttiğim parçalar

Opel Vectra B X18XE-X20XEV-X25XE Motor V Kayışı Klimalı GATES x 1 1340647VB / 6PK1903

Opel Vectra B V Kayış Bilyası GM x 1 1340541TVB / 25007026

Opel Vectra B 2.0 16 Valf Benzinli Triger Seti Orjinal GM x 1 1606192VB / 1629065

Opel Vectra B X20XEV Devirdaim Su Pompası GRAF x 1 1334139VB / PA572

motor kayışı için Gates almışınız ama Continental önerdiler

Triger Gm

Devirdaim GRAF Değilde Wutse önerdiler

ergunmehmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra 2.0 cdx 2001

motor kayışı için Gates almışınız ama Continental önerdiler

Triger Gm

Devirdaim GRAF Değilde Wutse önerdiler

V kayışına fazla bakmadım GM aradım olmayınca Gates aldım , ilk triger değiştirmem , bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa daha iyi olur , 2. olarak devirdaim i çok araştırdım GM tuzlu geldi , internette forumlarda Graff 2. sırada dediler ona güvenerek ve de nasıl olsa her trigerde devirdaimi değiştiririm düşüncesi ile Graff aldım , Wutse markasını hiç araştırmadım artık onuda bizim yerimize sen araştırırsın :)

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wutse alman graf italyan diye kalmış aklımda.graf 20000 kmde boşluk yaptı dağılır diye söküp attım... belkide bana denk geldi...

_Vectra_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
V kayışına fazla bakmadım GM aradım olmayınca Gates aldım , ilk triger değiştirmem , bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa daha iyi olur , 2. olarak devirdaim i çok araştırdım GM tuzlu geldi , internette forumlarda Graff 2. sırada dediler ona güvenerek ve de nasıl olsa her trigerde devirdaimi değiştiririm düşüncesi ile Graff aldım , Wutse markasını hiç araştırmadım artık onuda bizim yerimize sen araştırırsın :)

benimde ilk olcak 2. vectram bu triger değiştirmeden sattım hep bunu emektar yapacam binecem

Gates kayışı belli bi kmden sonra çatlama v.s şeyler söylediler aracıma takmam bile böyle söyleniyosa Continental alacağım

Triger Gm

Devirdaim Wutse

Opel bu hak ediyo :D

_Vectra_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu siteden bende alış veriş yapıyorum kendim ve dostlarım için,gates v kayışını ben öneririm 3-4 yıl önce takım sorun çıkarmadı şimdiye kadar,continental'de olur hatta orjinal Gm daha iyi olur alırken çap ölçülerine dikkat edin 6PK1903 yazıyorya sizin resimde bu ölçüsüdür.Triger ve devirdaim GM olanları tercih ettim sürekli fakat gelen kayışın tarihine dikkat etmedim doğrusu,lastiklerdeki dot numarası gibi yada benzeri şekilde mutlaka yazıyordur tr,ger yada ambalajın üstünde,aldığım yağ vs gibi kimyasalların kutularını kontrol ediyorum her seferinde hep aldığım yılın tarihleri vardı ayrıca triger işçiliği için 100-150 TL işçilik bence uygun fakat ücretinden çok daha önceden sizinki gibi vectrada bu işi tecrübe etmiş usta tercih edin bence başınızın ağrımaması için.

Düzeltme;
bu arada benimen son soktüğüm trigerin resimlerini ekledim belki yardımı olur tarih okuma ile ilgili,kutusunda kodlanmış harf ve rakamlar,barkod vs var fakat tarih bilgisini çıkaramadım ama trigerin kendi üzerinde sanırım J harfinden sonra yazanlar kayışın üretim tarihidir.

v kayışı için Continental
bunu alacağım

Triger Gm orjinal olanı

devirdaim ise Wutse

satıcı firma ile konuştum salı günü mal gelecek diye salıyı bekliyorum devirdaim için

ergunmehmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde ilk olcak 2. vectram bu triger değiştirmeden sattım hep bunu emektar yapacam binecem

Gates kayışı belli bi kmden sonra çatlama v.s şeyler söylediler aracıma takmam bile böyle söyleniyosa Continental alacağım

Triger Gm

Devirdaim Wutse

Opel bu hak ediyo :D

Ne diyeyim ben , madem hak ediyo , taktır GM sende rahat et opel de rahat etsin :) , GM devirdaim de var o site de , uğraşma orjinal olsun..Benimkisi takılma, boşver kafana hangisi yatıyosa onu taktır

_Vectra_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne diyeyim ben , madem hak ediyo , taktır GM sende rahat et opel de rahat etsin :) , GM devirdaim de var o site de , uğraşma orjinal olsun..Benimkisi takılma, boşver kafana hangisi yatıyosa onu taktır

Devirdaimin Gmsi 170 Tl Airtex 55 Tl Wutse 80 Tl

maddiyyatı zorluyor gönül ister gm takmak ama wutse alıp yoluma bakacağım

Vectra hak ediyor herşeyi :D