Özel Plaka'nın Hayatımızdaki Etkileri :D

06ankara06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de plakamı çok seviyorum, 06 YVR 06 ankaradan sevgilerle...

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35 KES 52 :D

35 KES 35 i denedım doluydu o zaman 53 olsun dedık doluydu en guzel bunu buldum...Bu özel plakadada bulduklarına gecırmeye calısıyorlar.Normalde İzmirde Aldıgınız plakalar hep 35 AT 1928 gibi plakalar oluyor.AT AJ AG gibi..K ile başlayıp 3 harfli olan plakaları zor alıyorsunuz.Heleki 3 harf olmasına rağmen kendi içinde bir anlam taşıyorsa affetmiyorlar.KES,KAR;KAN,KSK falan iyi paralar.En pahalısı KSK plaka.Benim plakayı alırken 250 lira bağış isetdiler :) Ben tanıdık buldurtup bir saat içinde ücretsiz aldım plakayı :) Arabanın ruhsat sorunları olmuştu 1 aya yakın ruhsat çıkmadan plaka kapılmasın diye plakalarımı almıştım takıp geziyordum :)

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35 KES 52 :D

35 KES 35 i denedım doluydu o zaman 53 olsun dedık doluydu en guzel bunu buldum...Bu özel plakadada bulduklarına gecırmeye calısıyorlar.Normalde İzmirde Aldıgınız plakalar hep 35 AT 1928 gibi plakalar oluyor.AT AJ AG gibi..K ile başlayıp 3 harfli olan plakaları zor alıyorsunuz.Heleki 3 harf olmasına rağmen kendi içinde bir anlam taşıyorsa affetmiyorlar.KES,KAR;KAN,KSK falan iyi paralar.En pahalısı KSK plaka.Benim plakayı alırken 250 lira bağış isetdiler :) Ben tanıdık buldurtup bir saat içinde ücretsiz aldım plakayı :) Arabanın ruhsat sorunları olmuştu 1 aya yakın ruhsat çıkmadan plaka kapılmasın diye plakalarımı almıştım takıp geziyordum :)

KSK nin çoğu klupte zaten ama sormadan edememiştim bin ytl demişlerdi. :D

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Banada 1000 ytl dediler.Sonra tanıdığım sayesınde alma şansım oldu çok çok daha cüzi bir rakama.Tek bir tane vardı açıkta olan.Ben istemedim.Koyu Ksk li değilim birde İzmirin heryerine çok çok gittiğim için.Güzelyalıda filan arabayı bırakınca sorun olursa diye riske girmedım.

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben plakayı çıkarırken 27 EY 016 27 memleket 16 yaşadığım yer ey de ismim ama muamelecimiz fıs çıktı alamadık çok üzülmüştüm bazen paraya kyıp alayım istediğim gibi bi plaka diorum ama olmuyo kısmet

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim plakada adımın baş harfleri.. aslında biraz rahatsızım.. ama özel olan herzaman farklıdır..
bunun farkındayım :)
benim plakayla özel bi muamele görmedigim henüz de geçenlerde arabayı yıkamaya şortla verip takım elbiseyle aldım tüm kapılar önüme acıldı :)

Son düzenleme:

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim plakadan bi avantaj oluyor bi dez avantaj ışıklarda abi mesafe ne alaka demeleri gibi?