Özel Plaka'nın Hayatımızdaki Etkileri :D

gt_vectra_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdslar sizinde bildiğiniz gibi özel plaka yani tek harfli yada aynı numara ile başlayıp aynı numara ile biten plakalarda durumlar biraz daha farklı olmaktadır.:) atık bunun adına caka satmakmı derler fiyaka yapmakmı derler yoksa etiket yapıştırmak mı derler bilemem ama işe yaradığı kesin. benim amcamda 97 model e200 merso war. amcamın adı da hakan
adam artık trafikten polislerden vb. durumlardan sıkılmış bastırmış parayı almıştı böle bir palaka (06 hkn 06) idi... polis noktalarında herkesi çektiklerinde bazen amcamın geçmesine müsade ediyorlardı. bunun dışında özel ünilere falan girerkende sıkıntı olmuordu. hatta arkadaşımın babasında buna benzer bir plaka vardı trafikte farkında bile olmadan bi ayrıcalığa sahip oluordu... gerçektende bi mekana bile girerken size karşı yapılan hal ver hareketler hemen şekil değiştirior...:D
paylaşmak istedim belki siz de buna benzer olaylarla karşılaşmışsınızdır

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben trafikte olduğum sürece özel plaka ayrıcalığını yaşıyorum.Sağolsun memur arkadaşlar her gördüklerinde çeviriyorlar :D:D:

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öyle plaka alabilecek bir ismim olmasını çok isterdim şöyle CAN- CEM falan gibi :D. Benim plakam ELR 55. 2 Adım Eril ama ERL harflerine daha geçmedikleri için ELR buldum ve bunu aldım. 55 rakamlarıda hem baba tarafının Samsunlu olması hemde aynı 2 rakam olmasından ötürü. :D.

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki GU kısmı alakasız aslında ikinci ad var Bilge Uğur desek GU tutuyo biraz ama sonu fena değil 06 560 :D:D uyumlu biraz 5 6 0 faaln ama şeyde güzel duruyor plakaya bant çekiyorum 06 60 gözüküyor sadece :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özel plakalara biraz ayrıcalı tanındıkları doğru.hele birde mercedes bmw falansa daha çok

34ER8001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
34 RYH plakalı Bi Mini ye Çok Büyük Bi ayrıcalık Tanımıştım Ona yutturduğum tozu kimseye yutturmamıştım :D:D

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hiç konusmuyum bu mevzuuyu,
her girdigim yerde illaki soru soran oluyor
abi ne iş?

:D:D