Otomatik Vites Vectra Cd

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1997 mode opel vectra cd var bendede... düz vites ancak otomatikte de roketleme var bildiğim kadarı ile pek sol şeritte tıkanacağını sanmıyorum gerçekten seri oluyorlar... otomatik rahatlık demek... araba kullanmayı unutursun demek... 4.viteste 3,000 devirde giderken gazı köklersen devir 4,500 devire dayanır vetes 3 e çıkar ve araç altından kayar gider otomatiğin zevkide başka... ancak vectra da kullanmadım toyota da kullandım çok keyifliydi... şanzuman önemli otomatik viteste... ona dikkat et...

selcuk_abanoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectranın otomatikleri nasıl bilmiyorum ama bendeki astraya göre cevap yazayım
1-)opellerde otomatik vites gayet rahattır özellikle şehiriçi kullanımda ama düz viteslere oranla biraz daha fazla yakıt harcar
2-)otomatik viteslerde kronik bir sorun yok diye biliyorum benim arabam 130.000 km de daha şanzıman ile ilgili bir sorun yaşamadım
3-)lpg takılınca yol bilgisayarı devre dışı kalmaz çünkü lpg yi yol bilgisayarına bağlıyorlar ortalama ve anlık yakıt tüketiminizi ekrandan takip edebiliyorsunuz fakat değerlerde biraz şaşma olabiliyor.Bir tek arabanın içerisindeki yakıtla ne kadar gidebileceğini gösteren özelliğini bağlıyamıyorlar zannedersem onu yine benzine göre kullanıyorsunuz yani araçta ne kadarlık benzin varsa menzili o kadar uzar lpg etki etmez.Ayrıca lpg taktırırsanız ekonomik açıdan rahat edersiniz benim araç şehiriçi 100 km de 9.6 lt yakıt tüketiyor bu değer de benzine oranla gayet ekonomik

kayserili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 97 otomatik var yavsiye ederim çok rahat

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
bende 97 otomatik var yavsiye ederim çok rahat

Forum kuralları gereği, öncelikle kendini 'üye arşivi' ana başlığı altında tanıtmalısın. Tanıtım formatını aynı başlık altında bulabilirsin. Tanıtım süresince diğer mesajların görünmeyecek, tanıtım sonrası geri getirilecektir. Anlayışın için teşekkürler

kayserili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatik vites

Arkadaşım bende 97 model opel vectra b var.Çok rahat oluyor.kesinlikle tavsiye ederim otomatik vitesi.yakıt dışında diğerlerinden bi fark yok.ama 1 lt yakıt farkınada değiyor inan.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
benim arkadaşımda var 98 vectra otomatik müthiş bir araba roket tuşuna bastınmı zaten ki ben denedim araba şaha kalkıyor sanki ve bu araç 255 bin km de lpg li bir araç 330 km uzun yolda 58 liralık gazla gittim bende şimdi kendi astramı satıp otomatik vectra alacağım allah kısmet ederse özellikle istanbul trafiğinde otomatik şart gibi tak bire yuru tak 2 ye dur tekrar tak bire sıralama hiç değişmiyor istanbulda gaz pedalından çok debriyaja basıyoruz sabah trafiğnde 3. vitesi görmek uyanıkken rüya görmek gibi