Otomatik vites sevenler derneği

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 99 model 2.0 vectra cd var yenı aldım. tupu full yaptım, km yi petrolde sıfırladım 1 hafta sadece sehır ıcı bındım. sonucta 78 km yol yapmısım dun petrole gıttım 35 tl gaz aldı yanı 78 km de 35 tl TÜP yaktı ınanılmaz ya... km basına 0.45 kuruş TÜP yakarmı hemde tuple. Ama hep klıma acık gıttım.. Arkadaslar bır sorun varmıdır nasıl duzeltılebılır bu yakıt normal degıl bence, ne yapabılırım?:mad::rolleyes:

ARAÇ :vectra 2.0 CD
şanzuman: OTOMATİK

bende sisteme yoruyordum ama çoğu kişi yakıtın inanılmaz arttığını söyledi. zamlar %15 civarı dersek bizim yakıt %30-40 artış gösteriyor. ben hala tüple uğraşıyorum yakında yeni aldığım sistemi takınca görücem neticeyi ama milletde böle bişi olunca aklıma gaz şirketlerinin kaliteyi düşürdükleri geliyor. zaten geçen seneye kadar tüpün oktanı 120 idi. sonra 103e düşürdüler. sanırım şimdi gene bişi yaptılar ve arabanın yakıtı arttı.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 99 model 2.0 vectra cd var yenı aldım. tupu full yaptım, km yi petrolde sıfırladım 1 hafta sadece sehır ıcı bındım. sonucta 78 km yol yapmısım dun petrole gıttım 35 tl gaz aldı yanı 78 km de 35 tl TÜP yaktı ınanılmaz ya... km basına 0.45 kuruş TÜP yakarmı hemde tuple. Ama hep klıma acık gıttım.. Arkadaslar bır sorun varmıdır nasıl duzeltılebılır bu yakıt normal degıl bence, ne yapabılırım?:mad::rolleyes:

ARAÇ :vectra 2.0 CD
şanzuman: OTOMATİK

bu arada benzinde gittiğin yolu çıkarsan inanılmaz rakamlar çıkıyor ortaya

casual133

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet benzınde hesap kolay olur herhelde km de 1 lira :)) bır sorun var ama daha cozemedım petrolden suphe edıyorum

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam dernek. yoklukdan keyifler nasıldı. ben özledim valla.

sonunda yeni aldığım mimgaz sisteminin sadece enjektörlerini taktım ve inanılmaz performas ve inanılmaz yakıt düşüşü yaşadım. halen son ayar kısmındayım ama ş.içi 30-33 krş yakıyorum (2,27 gazın litresi) uzun yol hala yüksek ama dediğim gibi ayar gerekiyor.

bir enjektörün bu kadar problem çıkaracağı aklıma gelmezdi. ve boş boşuna zaman kaybetmişim sistemdendir diye.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz amerikancıların cankurtaranıydı o. inanılmaz işlere imza atar. makineciler bile takıldımı ondan yardım alırlar. iş uydurmak oldumu yapamıcağı iş yok.

bi haftasonu tanışmaya gideriz abi nasılsa hala tech 1 cihazı arıyoruz izmit te :) inşallah bu haftasonu yarışları olmaz diecem ama cts günü ocak 1 herkes yatıyordur :kop: