otomatik vectra b tavsiye edermisiniz

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba 2001 model civarı otomatik vectra 2.000 cdx düşünüyorum fakat kronik arızası var mı. otomatik şanzumanı nasıl bir problem var mı. kimisi çok titriyor bazen vites kafayı yiyor falan diyor. şimdiden çok teşekkür ederim...

nitro_glycerine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, ben de daha geçen hafta 1997 vectra otomatik aldım. Alırken çok tereddüt ettim alsam mı diye. Ama şimdi iyiki otomatik almışım diyorum. Ama tek dikkat etmen gereken otomatikte motoru çok zorlamıyacaksın, sakin kullanacaksın. Yoksa motoru çabuk bitirirsin.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatik güzel tercih, kesinlikle tavsiye ederim. Ancak almadan önce hem motoruna hem de otomatik şanzımanına ayrı ayrı iyi ustalara baktırmanı tavsiye ederim, mümkense almadan önce en az on km kadar şehir içi, şehirdışı yol yapmanı ve kullanmanı tavsiye ederim.

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Temiz ve düzgün kullanılmış,yağı ve filtresi zamanında değiştirilmiş otomatik şanzımanda uzun yıllar pek problem çıkmaz,yalaşık 25 yıldır opelin çeşitli otomatik araçlarını kullandım ve halende kullanıyorum en ufak bir sorun yaşamadım.

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba 2001 model civarı otomatik vectra 2.000 cdx düşünüyorum fakat kronik arızası var mı. otomatik şanzumanı nasıl bir problem var mı. kimisi çok titriyor bazen vites kafayı yiyor falan diyor. şimdiden çok teşekkür ederim...

kurcalanmamışsa süper araba durma al otomatikte vites kolu titremez
+ senin araba 2001 ise cdx 4 silindirli 6 diil yemede yanında yat ve cdx bu seride en dolusudur
manuel viteslilerde araçta aşırı titreme sebebi yan sanayi motor kulakları kullanıyorlar o bakımdan sağ taraf içi yağlı kulaktır hassas yan sanayi takoz gibi aylarca sonra arıza ararlar alakasız yerden çıkar takılma sen onlara çözeriz bişi varsa formda