Otomatik cam sorunu....

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen gün sürücü camını tamir ettim düşüyordu yarıdan sonra paralel ray perçin kesmiş halletttim. Ama şimdi cam tam kapanırken birden aşağıya iniyor. Bunun bir ayarı varmı dostlar yardımlarınızı bekliyorum...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş yaptırdıgın yere tekrar gıtmen en ıyısı... bırde sızlere bır tavsıyem var cam ınerken yada kapanırken kapınızı kapatmayınız.. hele hele soguk havalarda kapınızı hızlı örtmeyınız

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pek anlamadım demek istediğini ama camı ben kendim yaptım daha öncede yapmıştım ama bu sefer böyle bir sorun oldu.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en uste gelınce dusuyorsa ayarını bozmussundur dostum.. krıkonun orda ayar yerı var. yada camda sıkısma meydana gelıyorsa elını sıkısmıs sanıyor vede gerı cekıyor anladınmı???

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
en uste gelınce dusuyorsa ayarını bozmussundur dostum.. krıkonun orda ayar yerı var. yada camda sıkısma meydana gelıyorsa elını sıkısmıs sanıyor vede gerı cekıyor anladınmı???
+1

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayar dediğiniz cam konumlandırıcı ise şu an en sonda. Ama başka ayar varsa bilmiyorum birazdan inip sökücem o zaman bakarım. Birde sağ kapı merkezi kilitten kilitlenmiyor onada bakıcam bu sorun neden kaynaklanabilir...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla abi bana kalırsa fazla ugrasma hava soguk oldugu için sustalar kırılır.. senın aracın motoru bı yapılmıştı yanlış hatılrmıyorsam o ustalara götur bence hemde daha ucuza kapatırsın

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kardeş doğru söylüyosun ama her nedense ben ne zaman aracı servise götürsem çok masraf çıkıyo o bu şu derken elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum ama beni aşarsa başka tabi ilgin için sağol...

dj_hergele

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu vectaranın cam sorunu bendede var ya sağ cam şimdi çook yavaş açılıyo bazende hiç açılmıyo tamiratı san kaç paraya mal oldu
??

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede aynı sorun var tam cam yukarı çıkıyo hop birden geri iniyo benimki sıkşmadan yapıyo çünkü cam tam en üste gelip kapanınca kapı gözle göülür bi şekide şişiyo...çok yavaş açılıp kapanıyo bazen bazende hiç sorun olmuyo.neyden dolayı sıkışıp kasılıyo tamiri basit bişeymidir