Oto Yıkama Malzemeleri Önerisi

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Oto Yıkama Malzemeleri Önerisi

Arkadaşlar aldığım ürünler elime ulaştı. Uber blue kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Gelen ürünün hiç bir yerinde marka adı falan yazmıyor. Birde tek taraflı bu havlu. Bir tarafı havlu gibi diğer tarafı farklı ? Sahte falan mı acaba diye şüphelendim.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

:( benimkide öyle uber blue kullan arkadaşlar yardım edermisiniz...

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Tek taraflı havlu.ürün doğru etiket filan yok üründe.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yıkama sonrası yüzeyde toz vs olmadığından eminseniz Nigrin den silikon çekpas ile kurulama işlemini misliyle hızlı ve rahat hale getirebilirsiniz arkadaşlar, 20 yıldır araç yıkayıp artık bıkmış biri olarak ısrarla tavsiye ederim  8)

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Tolga KARACA link' Alıntı:
Yıkama sonrası yüzeyde toz vs olmadığından eminseniz Nigrin den silikon çekpas ile kurulama işlemini misliyle hızlı ve rahat hale getirebilirsiniz arkadaşlar, 20 yıldır araç yıkayıp artık bıkmış biri olarak ısrarla tavsiye ederim  8)

֜stadım Link Varmı Satın Alıcağımız

Joker24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Oto Yıkama Malzemeleri Önerisi

different link' Alıntı:
Arkadaşlar aldığım ürünler elime ulaştı. Uber blue kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Gelen ürünün hiç bir yerinde marka adı falan yazmıyor. Birde tek taraflı bu havlu. Bir tarafı havlu gibi diğer tarafı farklı ? Sahte falan mı acaba diye şüphelendim.

mrt54 link' Alıntı:

Ürünler sahte değil. Uber bluenin özelliğidir o. Ayrıca aldığınız ürün 60x90 ise yani büyük boy ise hiç sıkmadan toplam 2 aracı tek seferde kurularsınız. Çok iyi su emer tüy ve leke bırakmaz.

Ürünün kullanımı şu şekilde olacak arkadaşlar. Ürünü komple kurulanacak panele serin ve iki elinizle iki ucundan tutarak çekeceksiniz. Bu şekilde daha az zamanda daha çok kurulama yaparsınız.

Ürünün uzun ömürlü olmasını istiyorsanız kesinlikle makinada deterjan ve yumuşatıcı ile yıkamayacaksınız. Yıkarsanız 3-4 yıkama sonrası özelliğini kaybederek sertleşir ve haliyle arabayı çizer. Makinada sabun tozu ile yıkanacak ya da bir leğene sıcak su koyup yumuşatacaksınız ve sonrasında el ile çitileyeceksiniz.

Gelelim şampuana. Şampuan olarak ph değeri düşük şampuanlar boyayı, cilayı ve boya korumayı besler ve ömrünü uzatır. Bu sebeple beğenerek kullandığım atas proteoyu şiddetle tavsiye ederim. Arabanın parlaklığını 10-15 gün korur. Cilası iyi olduğundan tozlandığında veya hafif kirlendiğinde basınçlı yıkama makinası ile su tutulursa araca araç kirini hemen akıtıyor. Ayrıca araç daha az kir tutuyor.

Makina ile yıkamada yazın atas proteo, kışın atas dls 150.

El ile yıkamada aras autobella işinizi rahatlıkla görür.

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bilgi icin tesekkurler .

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Üstadım Link Varmı Satın Alıcağımız

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/nigrin-nigrin-silikon-arac-su-cekme-aparati-gude-42623968

Bu ürünle aracı şipşak kuru hale getirip geri kalan su damlalarını ucuz m.fiber bezle bile rahatlıkla alabilirsiniz ancak ıslak aracın yüzeyinde asla toz vb kalmaması gerekiyor bunun içinde ya rüzgarsız bir ortam ya da garaj gerekiyor.