Oto Yıkama Malzemeleri Önerisi

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: Oto Yıkama Malzemeleri Önerisi

different link' Alıntı:
http://www.sanalpazar.com/Meguiars-Ultimate-Quick-Wax-Hizli-Sprey-Wax-450ml__isp7306568

hocam bu ürünün kullanımı nasıl. yıkama ve kurulamadan sonra araca spreyi sıkıp sadece siliyormuyuz ?

Evet Kardeşim Bu Diğer ֜rünlere Nazaran Güneş Altında Bile Uygulama İmkanı Veriyor Aracı Güzelce Kuruluyosun...

Sona Panel Panel ևalışıyosun...

Sık Wax Silme Bezi İle bi tarafı ile yedir diğer tarafı ile bezin  parlat çok güzel bi ürün sürekli kullanırım...

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanalpazar linkindeki orijinal satan kişiyi internetten tanıyorum sorun olmaz. Yurtdışından birkaç adet alırsanız daha ucuza gelir. http://www.detailedclean.co.uk

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

NumberZOne link' Alıntı:
Sanalpazar linkindeki orijinal satan kişiyi internetten tanıyorum sorun olmaz. Yurtdışından birkaç adet alırsanız daha ucuza gelir. http://www.detailedclean.co.uk

Aldım Gitti :)

Kardeşim peki İlk kullanımdan önce yapmam gerekn bir şey varmı acaba

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben ılık su ile elde yıkıyorum, beyaz kalıp sabun ile. Yumuşatıcı, şampuan vs kullanmayın sertleşebilir.

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Evet Kardeşim Bu Diğer ֜rünlere Nazaran Güneş Altında Bile Uygulama İmkanı Veriyor Aracı Güzelce Kuruluyosun...

Sona Panel Panel ևalışıyosun...

Sık Wax Silme Bezi İle bi tarafı ile yedir diğer tarafı ile bezin  parlat çok güzel bi ürün sürekli kullanırım...

Eyvallah hocam. Bunlarıda ekledim.

http://erdemboya.ticiz.com/p61305-uber-blue-extra.html

birde bu sitede var.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

NumberZOne link' Alıntı:
Ben ılık su ile elde yıkıyorum, beyaz kalıp sabun ile. Yumuşatıcı, şampuan vs kullanmayın sertleşebilir.

İlk Kullanımdan öncemi Genel Olarak Böylemi Temizliyosun...

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ilk kullanımdan önce de yıkamakta fayda var, direk güneşe maruz bırakmadan kurutun bir de.

Erdem boya da çok güvenilir bir firma alışverişlerimi oradan yapıyorum fakat uber alanlar pek memnun değildi diye hatırlıyorum???

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

NumberZOne link' Alıntı:
Ilk kullanımdan önce de yıkamakta fayda var, direk güneşe maruz bırakmadan kurutun bir de.

Erdem boya da çok güvenilir bir firma alışverişlerimi oradan yapıyorum fakat uber alanlar pek memnun değildi diye hatırlıyorum???

:(

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Kardeşim water magnet beni biraz hayal kırıklığına uğrattı ya da hava koşulları yüzünden öyle oldu ya şampuanı çok koydum o da waxlı olduğu içinmi oldu
istediğim gibi bir kurulama olmadı sabah 5.30 gibi yıkadım arabayı ama çiğ yağıyodu :D

Sen nasıl kullanıyosun yanlışmı yaptım acaba :D
Ben silikon çekçekle aracın suyunu aldıktan sonra bezi hafif nemlendirip siliyorum uberin çakmaları çokmuş piyasa da ben de o yüzden almamıştım ama çoğu memnun diye biliyorum

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NumberZOne link' Alıntı:

Erdem Boyanın yorumlarına bakarken dikkatimi çekti. O da 16 ocakta ilk linkini verdiğim kişiden satın almış sanırım uberi :)