Oto parfümeleri

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben 1 kere aldım 20 sefer doldurdum :D sok fıtılı bide pilastık parca bar beyaz onuda sok kavunkokusu almışım haftada bır dolduruyorum mısss cicek cicek

Kozmetik42

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben 1 kere aldım 20 sefer doldurdum :D sok fıtılı bide pilastık parca bar beyaz onuda sok kavunkokusu almışım haftada bır dolduruyorum mısss cicek cicek
ama ertiyo pilastik yerleri doluma bişi demem ben de doldurom onu fitile emdir tamam ama arac icin pek saglık lı degil petek leri eritiyo öbür teneke ler de arac kücük olun ca baş arısı yabıyo sebe bi de cicek esansı

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
havalandırma peteklerine takılan parfümlere dikkat edin arkadaşlar eritiyor zamanla petekleri eski arabam tipoda sürekli kullanıyordum birgün kokuyu çektim petekte beraber geldi eskimiştir zannettim ama araştırınca bir çok arkadaşın bu problemle karşılaştığını gördüm. verdiğim linkte bu sorunla ilgili bilgiler var ozaman konuyu tartıştığımız arkadaşların çoğu ile aynı kokuyu kullanıyorduk ve çok memnunduk tavsiye ederim migros gibi büyük marketlerde bulabilirsiniz özellikle turuncu kavun kokulu olanı..
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=8877&highlight=glade

10526.jpg

Kozmetik42

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sade ce o degil hepsi erityo kaliteli olun ca üfürken icin de ki olkol ve başdüşman bu esas pilastigi eriti yo arac sarsılma anın da aka da biliyo deme di deme yin ann vereceginiz para ya resim de gördügünüz parfüm den alın kalıcılık %100 derim memmunuyet de aynen

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
havalandırma peteklerine takılan parfümlere dikkat edin arkadaşlar eritiyor zamanla petekleri eski arabam tipoda sürekli kullanıyordum birgün kokuyu çektim petekte beraber geldi eskimiştir zannettim ama araştırınca bir çok arkadaşın bu problemle karşılaştığını gördüm. verdiğim linkte bu sorunla ilgili bilgiler var ozaman konuyu tartıştığımız arkadaşların çoğu ile aynı kokuyu kullanıyorduk ve çok memnunduk tavsiye ederim migros gibi büyük marketlerde bulabilirsiniz özellikle turuncu kavun kokulu olanı..
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=8877&highlight=glade

10526.jpg
muhteşem bir koku ben bunu kullanıyorum ve gerçekten uzun süre gidiyor... hatta daha uzun gitsin istiyorsanız sünger gibi olan şeyin kapağına delik açıp öyle kullanın... fiyat hakkında bilgi de veriyim... kipada 8,50 gibi bir fiyatı var, shellde falan 13e satıyorlar... metroda 9 tl civarı diye duydum...

HUNTER13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muhteşem bir koku ben bunu kullanıyorum ve gerçekten uzun süre gidiyor... hatta daha uzun gitsin istiyorsanız sünger gibi olan şeyin kapağına delik açıp öyle kullanın... fiyat hakkında bilgi de veriyim... kipada 8,50 gibi bir fiyatı var, shellde falan 13e satıyorlar... metroda 9 tl civarı diye duydum...
+1000 :good::good::good: kullandım ve herkes beğendi...

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Autokingte ki yetkili biri takılan parfümleri kesinlikle kullanmayın demişti bana, bende sprey kullanıyorum.

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyla çok alakasız ondan kusura bakmayın ama bunu yazmak durumundayım...

Lütfen gerekli hassasiyeti gösterelim, Türkçe'mizi 'linç' etmeyelim..!

09- Tüm üyeler mesaj yazarken Türkçe' deki imla ve anlatım kurallarına gerekli hassasiyeti göstermelidir. Forumda yazılan mesajların, internet adabına ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak küçük harflerle yazılması gerekir. İnternet adabında, sürekli büyük harflerle yazmanın hoş karşılanmadığı kabul edilmiştir. Ayrıca sohbetlere mimik katmak amacıyla kullanıma sunulan smiley simgelerinin gereksiz yere kullanılması ve gereksiz yere atılan mesajlarla mesaj kirliliği yaratılması durumunda kullanıcı uyarılacaktır.

kanefere dakılana day siye et mem kendim üretdigim halde onların icinde ki esas pilastigi eritiyo ve ucucu oluyo yeni arac parfümleri var kücük ama konyada :) cio armani ni falan marka kokular :) foto da bu evde oldugu icin pek net degil

ben de konyda olana ve you düşen gesin baksın ama ben o kanefer betek lerin den de yabıyom yabancı yok burda onlar eritme yebıyo bisüre son ra dolumu var benim ürünler 2ytl 2 kere sık 1 hafta cıkmıyo benim amacım reklam degil sadece yardım cı olmaacalışıyom yanlış anlamayın

sade ce o degil hepsi erityo kaliteli olun ca üfürken icin de ki olkol ve başdüşman bu esas pilastigi eriti yo arac sarsılma anın da aka da biliyo deme di deme yin ann vereceginiz para ya resim de gördügünüz parfüm den alın kalıcılık %100 derim memmunuyet de aynen

Kozmetik42

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyla çok alakasız ondan kusura bakmayın ama bunu yazmak durumundayım...

Lütfen gerekli hassasiyeti gösterelim, Türkçe'mizi 'linç' etmeyelim..!

09- Tüm üyeler mesaj yazarken Türkçe' deki imla ve anlatım kurallarına gerekli hassasiyeti göstermelidir. Forumda yazılan mesajların, internet adabına ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak küçük harflerle yazılması gerekir. İnternet adabında, sürekli büyük harflerle yazmanın hoş karşılanmadığı kabul edilmiştir. Ayrıca sohbetlere mimik katmak amacıyla kullanıma sunulan smiley simgelerinin gereksiz yere kullanılması ve gereksiz yere atılan mesajlarla mesaj kirliliği yaratılması durumunda kullanıcı uyarılacaktır.
bune ya onu yapma bnu yapma cocuk mu yuz biz sana mı soracam nası yazı yazaCAGIMI