Oto parfümeleri

sinan_442

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabalarda kalorifere takılan kokular yeniden doldurulabiliyormu.Hangi markalar doldurulabiliyor??Dolduran varmı hiç:confused:

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Markasını bilmem ama ben doldurmuştum birkaç sefer,şimdi fısfıslardan kullanıyorum plastik şişelerdekinden(patlayan tüplerden değil):).

Kozmetik42

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kanefere dakılana day siye et mem kendim üretdigim halde onların icinde ki esas pilastigi eritiyo ve ucucu oluyo yeni arac parfümleri var kücük ama konyada :) cio armani ni falan marka kokular :) foto da bu evde oldugu icin pek net degil

Ekli dosyalar

• Resim_059[1].jpg
    Resim_059[1].jpg
    8.4 KB · Görüntüleme: 184
  • Resim_060[1].jpg
    Resim_060[1].jpg
    5.3 KB · Görüntüleme: 67

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uğraştınmı sökülüyor,içindeki fitili çıkartıp doldurup takıyorsun geri yerine veya tüpünü değiştirirsin...

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kanefere dakılana day siye et mem kendim üretdigim halde onların icinde ki esas pilastigi eritiyo ve ucucu oluyo yeni arac parfümleri var kücük ama konyada :) cio armani ni falan marka kokular :) foto da bu evde oldugu icin pek net degil

Eniyisi :good: .
attachment.php

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
denediniz mi hiç? hangi marka olanlar doldurulabiliyor ona göre alıcam.
Teşekkürler.
Markasını hatırlamıyorum ama ucuz birşeydi,2-3sefer doldurdum sonrada attım gitti.Tüpü değişenlerden alırsan zaten değiştirmek için çıkardığında içindeki fitili söker doldurursun.

Kozmetik42

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de konyda olana ve you düşen gesin baksın ama ben o kanefer betek lerin den de yabıyom yabancı yok burda onlar eritme yebıyo bisüre son ra dolumu var benim ürünler 2ytl 2 kere sık 1 hafta cıkmıyo benim amacım reklam degil sadece yardım cı olmaacalışıyom yanlış anlamayın