OTO KOKU TAVSİYE

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Oto kokusunda "California Car Scents". Tek geçerim hem koku hem kalıcılık konusunda. Hepsiburadan aratirsaniz cikiyor. Benim favorim sakız kokusu. :) bizim bardakliga da tam oturuyor.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

volkankilicoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: OTO KOKU TAVSİYE

wave61 link' Alıntı:
bu ürünü kullandınız mı? bir de sprey şeklinde mi yoksa asmalı bir şey mi tercih etmeli?

parası önemli değilse yukarda bahsedilen sakız kokulu olandan alın. parası uygun olsun derseniz ağaçlardan almalı. würth ün sprey olanından bi ara almıştım. birdaha almadım.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

wave61 link' Alıntı:

Markasını tam hatırlamıyorum hocam aldatıcı bilgi vermeyeyim ama yanlış hatırlamıyorsam bidonla bile satılıyordu düzenli kullananlar için. Bildiğin plastik kokusu aslında. Benim araçta hala var Kasım ayında aldığım halde sıfır kokusu :D

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Markasını tam hatırlamıyorum hocam aldatıcı bilgi vermeyeyim ama yanlış hatırlamıyorsam bidonla bile satılıyordu düzenli kullananlar için. Bildiğin plastik kokusu aslında. Benim araçta hala var Kasım ayında aldığım halde sıfır kokusu :D

benimkinde de sıfır kokusu var 13 ay oldu... araçta sigara içilmez ise uzun sürer..

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Bülent abi bu haliyle kutunun içinde mi kalıyor? Örneğin koltuğun altına falan bıraksak sıkıntı olur mu devrilirse akma falan yapacak gibi mi?

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

ouzhn06 link' Alıntı:
Oto kokusunda "California Car Scents". Tek geçerim hem koku hem kalıcılık konusunda. Hepsiburadan aratirsaniz cikiyor. Benim favorim sakız kokusu. :) bizim bardakliga da tam oturuyor.
045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup