Osram Cool Mega 5000K

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Osram Cool Mega 5000K far ampüllerinden alıp corsa c arabama taktım. H7 yani orjinalinin aynısı aldım. Fakat pek aydınlatmıyor gibi geldi bana. tabiki bir xenon far etkisi beklemiyorum ama bu da pek zayıf geldi bana..resmen gözler açık kullanıyorum geceleri..:) Benimkinde bir sorunmu var yoksa hepsimi böle anlamadım...Yorumlarınız bekliyorum...

yalcoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tahminimce bi sorun yoktur.Bizim bi arkadaşın bmw sindede vardı ondada aynıydı.Sadece kendini aydınlatıyo gibi bi hali var :) kaç para verdin bilmiyorum ama keşke xenon taktırsaydın.

yalcoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ha bide senin aldığım Mega bide bunların Hyper olanı var ondanda kaynaklanıyo olabilir.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bende de aynı ampul var, özellikle sisli, yağışlı olduğu zaman performansları iyice düşüyor. Bir de farları sürekli temiz tutmak gerekiyor. Sarı renk ampüller çok daha başarılı.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenondan başkası yalan yok night braker yok cosmo blue hepsi görüntü veriyor ama işlev yok zamanında çok taktık çıkarttık 5000k diyo ama sadece rengi o aydınlatması sıfır...

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
25 tl verdim çiftine Pratiker de ...Night Breaker kullanmıştım..o zaten öle beyaz diğil fazla ama gerçekten iy igörüyorsun etrafı tavsiye ederim...Ama bu 5000k ları sevemedim

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
osram hyper white 5000 k kullanıyorum sislerde yandıkça beyazlaşıyor memnunum.