Orjinalmi? Tuningmi?

SIZCE HANGISI ? ORJINALMI? TUNING MI?

• ORJINAL

Oy: 176 55.9%
  • TUNING

Oy: 139 44.1%

• Kullanılan toplam oy
    315

hemano5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende orjinal diyorum.Aslına bakarsanız güzel hoşta satarken sorun oluyor diye düşünüyorum

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tuning olmasa, bu site de bu kadar insan bulunmaz dı diye düşünüyorum..
Amaç farklı olmaksa tabii ki de modlu bertone, e bide duygusal tarafı var :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soft performance modding var arabanın orjinalini bozmadan aracın standartlarını donanımını sınıfını yükseltme amaçlı yapılan iyileştirmeler gerek performans gerekse donanım açısından ama orjinalii bozmadan orjinale sadık kalarak bence bu foruma gelenlerin çoğu bu tipde arkadaşlar..
örnek = mesela koltuk ısıtma arabasında ısıtma düzeneği hazırıdr arkadaş gider pedleri alır tuş takımını bulur orjinal takar yada yağmur sensörü takar yada orjinal spoilerini bulur jantını bulur takar..orjinal müzik sistemiyle oynamadan orjinal kolonları çıkartıp yerine aynı ölçüde oraya oturucak çok kaliteli kolonlar takıp birde anfi desteğiyle orjinal sistemden maksimum verim alır bu liste uzar gider ama neticede orjinale sadık kalır...

birde hard performance modding yapanlar var onlar orjinalmiş falan affetmez aracı kesip biçer takıp takıştırır sonunu düşünmeden arabanın orjinalinden geriye bir şey bırakmaz.. buda bir zevk tercih meselesi..

astracoupe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yonja.com
arkadaslar bu aracin yapildigi sene 2004 dü. o zaman bu modaydi coupeyi bu sekle getirmistim ama simdi sade araclar moda. typeri alali 4 sene oldu aldigim gibi duruyor. ne demek istedigimi anladiniz sanirim

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tunning guzel oluyor, ama tunningi kaldirabilecek araba olmasi lazim...
youtube, bir video izlemistim:aynen soyle bir soz geciyordu; MODIFIYEDE BIR YERE KADAR :)

bu arada sormak istedigim kaputtaki havalandirmayi, her araca yaptirabiliyormuyuz ?? nasil nerde ?

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
arabanın kaldırabileceğinden fazlasına karşıyım çünkü fazlası apaçi oluyor.tercihse:forever the original:)