Orjinalmi? Tuningmi?

SIZCE HANGISI ? ORJINALMI? TUNING MI?

• ORJINAL

Oy: 176 55.9%
  • TUNING

Oy: 139 44.1%

• Kullanılan toplam oy
    315

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tuning ne yaaa karşıyım ben tuninge bozuyosunun arabaları sokaklarda çöp tenekeleri gezmeye başlıyo sonra yazık günah..

Dunedain55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir jant arabanın görünüşünü çok daha güzel bi duruma getirebiliyo. abartının luzumu yok.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Foose un dediği gibi dünyanın en iyi custom araç tasarımcısı.. ben bir araba yapdım mı insanların o arabaya bakdığında bu araba orjinal mi yada orjinalde fabrikadan böyle üretilmeliymiş demesini isterim eyer o lafı demiyorlarsa benim için o araç çok kötü yapılmış demekdir...

Tanımayan bilmeyenler chip foose diye google da aratırsa bazıları için araba sektörünün gelmiş geçmiş en iyi tasarımcısı pek çok sıfır üretilen aracada ilham kaynağı olmuş yada tasarlamış biri..

Ne yapmış diyenlere en basitinden 60 saniye filmindeki elanor mustang i tasarlayan adam.. ve 60 saniye çok tutunca eski mustang ve bilhassa elanor tarzı customlara ilgi artınca fordun eski kasayı alıp yeniden makyajlı şekilde üretirken danışdığı fikir aldığı bir isim...

Son düzenleme:

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben tuning tercih ederim şahini doğanı olanlar alınmasın piyasadaki saçmalık dercesindeki modifiyelerden deyil orjinal modifiyelerden irmscher ABT vb... ve ruhsata işli olmalı malum Türkiye trafiği :D

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Foose un dediği gibi dünyanın en iyi custom araç tasarımcısı.. ben bir araba yapdım mı insanların o arabaya bakdığında bu araba orjinal mi yada orjinalde fabrikadan böyle üretilmeliymiş demesini isterim eyer o lafı demiyorlarsa benim için o araç çok kötü yapılmış demekdir...

Tanımayan bilmeyenler chip foose diye google da aratırsa bazıları için araba sektörünün gelmiş geçmiş en iyi tasarımcısı pek çok sıfır üretilen aracada ilham kaynağı olmuş yada tasarlamış biri..

Ne yapmış diyenlere en basitinden 60 saniye filmindeki elanor mustang i tasarlayan adam.. ve 60 saniye çok tutunca eski mustang ve bilhassa elanor tarzı customlara ilgi artınca fordun eski kasayı alıp yeniden makyajlı şekilde üretirken danışdığı fikir aldığı bir isim...

Ahhh elanor ah :D

eleanor.jpg

34FC1924

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Tuning :D:D:D Süperrr Çok Hoşşş Dikkat Çekici Şık Gösterişli Konforlu Anlıcağınız Süper.....!!!