Orjinal Km.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bılgısayardan zıyade baska anlama yollarıda mumkun mesela dıreksıyon sımıdınden anlasılır korna dugmelerınden anlasılır kontak kenarındakı çiziklerden anlasılır lastık durumundan anlasılır kacıncı lastıgı gıbı??? ancak 60,000 gıbı yuksek rakamlar anlasılmaya zorluk verır cunkı 60,000 km dekı arac zaten cok dıkkatlıde ve tıtız kullanılsa bıle bu anlattıgım parcalar genede asınabılır. 25-30,000km cıvarını rahatlıkla anlasılabılır

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servis deki bir çalışan ; km sıfırlamak için aracın üzerindeki entegrenin sökülerek başka bir cihaza takılması (bilgilerin sıfırlanması için)gerekiyor.Sonra entegre tekrardan araca takıldıgında , montaj fabrikasyon olamayacagından (lehim yerleri ve fiziksel asınma) bakıldıgında, orijinal mi yoksa oynama yapılmış mı anlasılır dedi. Ben cevabını aynen ilettim.Onun haricinde yazılım ile km silmek mümkun degilmiş ?

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu ülkenin öyle pratik üstün kabiliyetli ve zekalı insanları varki anlatılamaz bunu yaşarsan gözünile görürsen ancak inanırsın o ustamız bunları yaşamadığı belli oluyor. Adam amerikan elektironiğini öylesine söküp başka cihaza aktarıyorki anlayana nemutlu .uzmanı gelip bakıyor tabiki zokayı yutuyor.BUnu uygulayanın öyleileri derecedede bir kariyeriyok Eloktironikten söz ettik konugelmiş iken şukadaranı ndan zözedeyim..BU konun uzmanları adı geçen ülkenin uzmanlarına aptal diyorlar buda laf olsun torba dolsun anlamında sarfedilmişdeğil bu konu açılacak değil .bizim zaafımız insana bilime yeterikadar değer vermememiz ve ARGE mizin yokdenecek kadar az olması,özgüvensizlik aradığinıyani çalışmaortamınıbulamayanların beyin göçü, yıllardan beri çektiğimiz terör belası işin tuzu biberi .İstikbalin yetişen geçleri bunların hepsinin üstesinden gelecekler.Ümidimiz bunlar .Bir de tasadave kıvançta bir olabilsek. ALLAHın selamı üzerinize olsun.

Barthes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arabam 2003 model, ama bi rent a car firmasının aracı, aynı firmanın bi aracıda bende çalıştığım firmanın arabası olarak kullanıyorum, 15 ayda 95.000 km. yaptım. Türkiyenin en büyük rent a car firması, bu araçları filo olarak satarken acaba km ile oynuyormudur?

Barthes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pzeronero' Alıntı:
Servis deki bir çalışan ; km sıfırlamak için aracın üzerindeki entegrenin sökülerek başka bir cihaza takılması (bilgilerin sıfırlanması için)gerekiyor.Sonra entegre tekrardan araca takıldıgında , montaj fabrikasyon olamayacagından (lehim yerleri ve fiziksel asınma) bakıldıgında, orijinal mi yoksa oynama yapılmış mı anlasılır dedi. Ben cevabını aynen ilettim.Onun haricinde yazılım ile km silmek mümkun degilmiş ?
Arkadaşım benim için serviste çalışan birine bu konuları açtığın ve ilgilendiğin için teşekkür ederim, tabii ilgili olan diğer arkadaşlarıma da yaşasın Forum kardeşliği:alkis: :alkis: :alkis: :rock :rock :rock

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Devir çok kötü dikkat etmek lazım arkadaşlar ... :mad: