orjinal hoparlör lazım....

SATKOMANDO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.leysamtan.com
arkadaşlar merhaba,

astra g kasa aracım için ön ve arka kapı hoparlörlerinden arıyorum çerçevesi ile birlikte olmasa da olur...

elinde çerçevesi - hoparlörü - 1 tane olan - 2 tane olan.. ne varsa nekadar varsa görüşelim arkadaşlar ...

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b nin arka hoparlörleri var tizleri ile birlikte çıkarmıştım 13 lük zannediyorum uyar. bi araştırın görüşelim

astra0399

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de astra g kasa var ve bana da ön-arka orjinal hoparlör lazım.bunları satın alabileceğimiz bi adres yok mu acaba?

haakanhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi arkadaş hopörlörlerini değiştirmek istiodu daha kaliteli bi hoparlörlerle bi soruyum bakıyım arabası astra 2001 model sizede uyarsa

dionisus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Patlak orijinal Astra G hoparlörleriniz, ölü olduğu için ölü fiyatına alınır :) Üstüne dua da edilir :D

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıkmacılara bakabilirsiniz çok para isteyeceklerini sanmam.. ben değersiz görüp astra g'den çıkan 2 twetterı, 2 16cmliği, 2 13liği geçen sene taşınırken çöpe atmıştı.

Özellikle orj. hoperlörler 5 para etmez kağıttandı..Kapıda takılı olduğu yerde konisi katlanmıştı birinin

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinalleri opel parçacılarında mevcut ve sanırım tanesi 50 tl civarı yoksa bile siparişle getirirler..ama tavsiyem çıkmacılardan araştırın sahibinden de bir sürü hasarlı g kasa var araştırın mutlaka bulursunuz