Opelsiz Üye Videosu : )

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba da begenmediğim bir kaç şey oldu. boyasız arka tampon tasarımı. halbuki volvo ne hoş yapıyor dimi :)

birde anahtarla açılan depo kapagı....

hacı depo kapağından bende çok muzdaripim her yakıt alacakken araçtan inmek yada adama anahtarı vermek çok gıcık ediyor..

hatta bazen unutuyorum adam elini açıp para ister gibi camdan içeri sokuyor sonra kafa şarj edince haaa diyip anahtarı veriyorum bide aradan pejoya kalaylıyorum..:maden:

kia da süperdi içerden açılan depo kapağı..

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah, Allah kaza bela vermesin.

Seviyorum ben 207'leri, hele bu outdoor'lar çok hoşuma gidiyor.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir tur ver, ben denerim :)

canın sağolsun abi ama araçta o fransızların meşhuur ön takım sorunları yok..

daha doğrusu onlar sanırım öncelerde kalmış biraz e tabi senin hatırlaman da normal dimi :maden:

ihtiyar demiyorum bak kızma sonra ha :D

5 yıl 207 1.4 HDI kullandık 170.000km 'de satıldı araç ön takıman tık ses gelmiyordu..

ek bilgi diye yazayım.. bu seride ise o altyapı daha da geliştirilmiş.. standart süspansiyonlar ve ön takım geliştirilmiş.. çok yüksek olmasına rağmen ciddi yol tutuş kabiliyeti var.. direksiyon hisside net ve tepkilere iyi cevap veriyor..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İbo 4-5 sene kadar Flash kullandım, ön takım sorunu yaşamadım ama en sinir olduğum şey kışın/soğuk havalarda balatalar soğukken frene basınca arka kampanalardan gelen bariz balata sürtme sesi idi. Bir de depodaki yakıt yarım depo civarlarında iken frene basında çalkalanmadan dolayı yakıtın çıkardığı ses (Vectra'da da var :D). Onun harici parasına göre diğer kusurlarını normal olarak değerlendirmek gerekir.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbo 4-5 sene kadar Flash kullandım, ön takım sorunu yaşamadım ama en sinir olduğum şey kışın/soğuk havalarda balatalar soğukken frene basınca arka kampanalardan gelen bariz balata sürtme sesi idi. Bir de depodaki yakıt yarım depo civarlarında iken frene basında çalkalanmadan dolayı yakıtın çıkardığı ses (Vectra'da da var :D). Onun harici parasına göre diğer kusurlarını normal olarak değerlendirmek gerekir.

ya kusur olarak gördüğün şeylere bağlı aslında abi..

arabada sevmediğim tek şey çok fazla sert olması süspansiyonların oda yol tutuşa etkili..

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk mesaj güncellendi..

Son düzenleme: